Wpis z mikrobloga

#narzedzia #elektronarzedzia #majsterkowanie #silonaprawia

Hej! Przychodzę dzisiaj do was z małą informacją odnośnie jednego z nowych modeli kluczy udarowych DeWalt: DCF892. Na chwilę obecną wygląda na to, że model ten posiada wadę fabryczną. Możliwe, że to jedna partia która poszła na Polskę, ponieważ za granicą nie ma tylu zgłoszeń. Konkretnie uszkadza się przekładnia po ok. 30 śrubach. Po reklamacji jeszcze do końca poprzedniego tygodnia dostawało się nowy klucz z którym działo się to samo. Jeżeli planujecie zakup klucza na tą chwilę wybierzcie inny model lub wstrzymajcie się z zakupem aż DeWalt wprowadzi poprawki konstrukcyjne. Z tego co wiem aktualnie są na etapie analizowania zgłoszeń i usterek więc może to jeszcze chwilę potrwać. Pozdrawiam i miłego poniedziałku!
silo1408 - #narzedzia #elektronarzedzia #majsterkowanie #silonaprawia

Hej! Przychodz...

źródło: temp_file.png3859189618287727592

Pobierz
  • 8
  • 1
@tekserew Podobno kiedyś tak było teraz nie wiem czy tak jest ale to raczej przypadek. może wadliwa partia, nie ma serii Dewalta na Polskę jest tylko ,,EU" więc to samo idzie do Niemiec czy Francji, nie pozwoliliby sobie na taki spadek jakości bo to dobry rynek.
uszkadza się przekładnia po ok. 30 śrubach.

wstrzymajcie się z zakupem aż DeWalt wprowadzi poprawki konstrukcyjne. Z tego co wiem aktualnie są na etapie analizowania


@silo1408: po zakończeniu projektu nawet nie sprawdzili czy ich najnowszy wynalazek potrafi wkrecac śruby??
@Semigod: eh nawet amatorzy pchaja sie do zabawy. Chinskie marki robia roboty ktore przez miesiac non-stop wkrecaja sruby, produkt wytrzymuje i kosztuje 30% ceny amerykanskiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)