Wpis z mikrobloga

Szalony jest jaki jest ale trzeba przyznać że dobrze nakreślił kolesiostwo na naszym YT.
Wardęga który nie nagra nic na Nitro bo niby nic nie wie, kanały commentery jadące po PrimeMMA, milczą na tematy które są nie na rękę kolegom/FameMMA, a Żurnalista powiązany z High więc wszyscy blisko Fame nagle nagrywają ten sam materiał na niego.
Konopsky coś tam jeszcze stara się jechać Fame jak coś odwalą, cała reszta milczy.
#famemma
MrBeast - Szalony jest jaki jest ale trzeba przyznać że dobrze nakreślił kolesiostwo ...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CeZ_: @MrBeast:

Właśnie słucham w tle i Szalony jest totalnie niejednoznaczny w ocenie jako twórca. Takiego festiwalu bólu d--y nie słyszałem od dawna. Widać, że boli go iż od dawna robił wszystko aby zostać kolegą influe od commentary, a ci go po prostu zlali, wzgardzili nim. Stary boomer, a sam jestem takim również, odkrywa, że typy które znają się 10-15 lat niespecjalnie chcą go w paczce?

W sumie pójście na wojnę z nimi jest ciekawą i niegłupią taktyką. Taktyka, bo raczej nie strategią długofalową. W mojej ocenie nie ma szans. Chyba nie miał wyboru, bo co
  • Odpowiedz
@MrBeast: Nie no, bez żartów. Atencyjny robi w tej sprawie za rzecznika prasowego Żurnalisty, dostał od niego trochę odpowiedzi, których ten nie chciał dać dziennikarzowi ze SW; napisał do kilku osób w zasadzie potwierdzając zarzuty, a opowiada o tym, jakby zrobił niezależne śledztwo i coś tam demaskował i obalał kłamstwa. Gość przegrał sprawę o grubą kasę, ale nie można biedaczka nazywać oszustem, dopóki nie przegra jeszcze 100 apelacji, no jebnę.
  • Odpowiedz
@Goatlord widzę, że nie tylko ja od upałem wrażenie, odnośnie tego, iż ten kwik w tym wszytkim to tylko dlatego, że reszta ma go w nosie.

Ktoś się mie odniósł, ktoś nie napisała a Przecież on wywoływał do Tablicy xd

Może po prostu trzeba wziąć pod uwagę, że gość jest tak śliski, że nikt nie chce mieć z nim zbytnio do czynienia i wola go zlać niż się przekrzykiwać i słuchać pirdyliat argumentów z d--y, które GENERALNIE, dostosowuje pod siebie, byle jego zdanie miało jakikolwiek sens.
  • Odpowiedz
czy przedstawiając fakty?


@MrBeast: jakie fakty? Jeden z ""faktów"" w tym jego g---o filmie
-No ten pan gada, że Żurnalista się nie wywiązał z umowy i ma mu oddać kasę. Ale przecież jego twarz jest na okładce czyli się wywiązał.; Uj, że nie wie jaka była treść umowy, czy tych okładek miało być więcej, czy coś jeszcze - jest twarz na okładce to argument obalony i elo xDDDD
Albo na
  • Odpowiedz
@Wykastro:

Ktoś się mie odniósł, ktoś nie napisała a Przecież on wywoływał do Tablicy xd


Może po prostu trzeba wziąć pod uwagę, że gość jest tak śliski, że nikt nie chce mieć z nim zbytnio do czynienia i wola go zlać niż się przekrzykiwać i słuchać pirdyliat argumentów z d--y, które GENERALNIE, dostosowuje pod siebie, byle jego zdanie miało jakikolwiek
  • Odpowiedz
@Goatlord dokładnie ????

Co do zasięgów, wiesz.. wypuścić film, wyjść z opinia nie tdeba mieć do tego zasięgów nie wiadomo jakich. Ale no tak haj się musi liczyć. Mógłby o tym odcinek Zeobic a nie oni wyższy myślą ze ludzie to debile xd
  • Odpowiedz