Wpis z mikrobloga

@eisil: U mnie jest tak duży że zastanawiam się czy nie przesadzałem z oceną, "zazwyczaj" to za słaba opcja, powinno być "zawsze jeśli jest taka możliwość" to może wyszedł by mi trochę mniejszy wynik.
Z koniecznością odpowiedzi na wszystkie pytania też słabo. Nie pije alko więc zaznaczyłem "zazwyczaj" podstawiając jako napój cokolwiek innego co też mogło zaburzyć wynik
Nessiteras_rhombopteryx - @eisil: U mnie jest tak duży że zastanawiam się czy nie prz...

źródło: Screenshot_2023-05-14-21-23-21-198_com.android.chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
@eisil: przecież ten test to #!$%@?.
Jeśli ktoś ma problem z wyjściem ze swojej strefy komfortu, to powinien to robić bardzo małymi kroczkami, a ten test tylko utwierdzi kogoś, kto myśli, że z nim coś jest nie tak - że faktycznie tak jest.

A teraz do tych z objawami fobii społecznej - nie tymi, którzy się faktycznie na nią leczą - nie jesteście aż tak ważni w życiach innych ludzi, by
  • Odpowiedz
@makamele: jakbyś przeczytał cokolwiek poza pierwsze zdanie, to byś stwierdził, że nie. Po prostu lepiej się nie diagnozować z guglem, bo wmówisz sobie nowotwór albo zaburzenie psychiczne.
  • Odpowiedz
@eisil: Wynik:

Uzyskałeś 109 pkt. Twoje odpowiedzi sugerują, że masz objawy bardzo poważnej fobii społecznej.

Brakowało mi w tym teście opcji w stylu "w ogóle tego nie robię". To chyba jakiś test dla normików. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na przykład nikogo nie podrywam, nie odmawiam sprzedawcom (bo niczego nie kupuję, a jak dzwoni jakiś pachnący spamem numer, to w ogóle nie odbieram), nie chodzę na imprezy. Jeszcze
  • Odpowiedz
  • 2
Odpowiadałem na nie na podstawie wyobrażenia sobie sytuacji, w której bym coś takiego robił, i jak bym się wtedy czuł.


@soyunmago: Ja z częścią miałem tak samo.
  • Odpowiedz