Wpis z mikrobloga

No na pewno nie Konfederacja. Oni nigdy nie powiedzieli, że to zwlikwidują.


@Syn_Tracza: nie trzeba tego likwidować. Niech już zostanie i z czasem samo umrze śmiercią tracącą na wartości.
@Maly_Jasio @Syn_Tracza @NaczelnyAgnostyk konfa przynajmniej nie mówi że będzie podwyższać to świadczenie. To powinno być logiczne dla większości ludzi że jakby jakakolwiek partia zadeklarowała likwidację 500+ czy innych socjali to by przegrali lub zmniejszyli swój wynik. Wystarczy że chcą uprościć i zmniejszyć podatki. No a jak macie inną partię która nie deklaruje jawnego drenowania portfeli to słucham, dajcie nazwę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NaczelnyAgnostyk jaki konkretnie zamordyzm społeczny? To że jak dwie osoby ZADEKLARUJĄ że rozwiązanie małżeństwa może nastąpić tylko za zgodą jakiegoś klechy? Weź daj spokój xD Nie musisz przecież tego zadeklarować i rozwód weźmiesz normalnie.

No chyba że "pijesz" do czegoś innego, ale pisząc że wolisz PiS to już nie ma dla Ciebie ratunku xD ja już wolę chociaż żyć nadzieją że konfa obniży podatki niż głosować ciągle na PiS/PO wiedząc że będę
konfa obniży podatki


@Rst00: powodzenia chociaż watpie że wygrają kiedykolwiek, no ale widocznie są zbyt głupi polacy jak nie chcą głosować na zbawcy narodu konfederacje mimo że mają po stronie swojej Boga XD mentzen juz pokazał jak płaci swoim pracownikom kancelarii wiec pozdro byczku
@Rst00: Jeśli głosujesz na Konfę to głosujesz na PIS. Konfa jest jedyną partią, z którą PIS może wejśćw koalicję. I co, myślisz, że w takim układzie Konfa będzie sobie realizować swój liberalny program? Jeśli tak to jesteś albo młody albo naiwny. Jeśli już to będzie realizował program antyaborcyjny i proreligijny, bo tylko w tym Konfa i PIS mają wspólny interes
@NaczelnyAgnostyk tylko widzisz, różnica jest taka że głosując na konfe ja niczym nie ryzykuje. Może obniżą podatki, a może nie, a głosując na PiS wiem na 100% że dokręca mi śrubę bo chcą mieć pieniądze na swoje głupie pomysły.

No a to ile płaci Mentzen mnie nie interesuje. Co to ma do rzeczy? Jak dwie osoby umawiają się na dane warunki to co mi czy Tobie do tego? Gdyby stawka była zła
@Maly_Jasio pieprzenie, żadnej koalicji nie będzie a nawet gdyby była to przynajmniej miałbym czyste sumienie że zagłosowałem na kogoś innego niż PO/PiS. No a skoro wszyscy tacy źli to podaj lepszą partie na którą można z czystym sumieniem zagłosować.
@NaczelnyAgnostyk no to skoro życie weryfikuje wszystko to ja zagłosuje, najwyżej się zawiodę ale PO, PiS czy Lewica nigdy nie dostanie mojego głosu bo to ta sama banda i te same pomysły odnośnie socjalu. Ja na to po prostu nie chce pracować.
@Rst00: Nie ma obecnie dobrych partii, są tylko złe. Ale te złe dzielą się na umiarkowanie złe i bardzo złe a zarówno PIS, Konfa jak i Lewica są bardzo złymi partiami. DLaczego? Bo każda z nich chce odbierać wolność.
@Maly_Jasio to że obecnie są same złe partie to się zgodzę bo ja w konfie też widzę pełno minusów ale po prostu nie ma kogo oddać głosu z czystym sumieniem:
- PiS to nawet nie trzeba mówić
- PO to w sumie to samo ale w wersji lajt, też chcą zwiększać socjal
- Lewica ma w dupie mężczyzn i chce podwyższać socjal i obciążenia podatkowe dla ciężko pracujących
- PSL/Polska 2050 chcą