Wpis z mikrobloga

Francja jest dla mnie najlepsza:
- posiada najlepiej rozwiniętą energetykę jądrową na świecie,
- podwyższyła wiek emerytalny, pałuje strajkującą hołotę która chce zniszczyć system emerytalny,
- rozpoczyna budowę największej fabryki baterii w europie,
- Macron opowiada się za reindustrializacją i przerwą w zobowiązaniach ekologicznych aby dostosować gospodarkę,
- posiadają broń atomową, mają interesy postkolonialne w Afryce
- najlepsze w tej części świata pociągi TGV, współtwórcy najbardziej zajebistego samolotu Concorde.

Reszta europy łącznie z UK i Niemcami, a nawet USA,Rosja i Chiny mogą im bagietę obrobić. Do tego mają potężnie rozwiniętą turystykę i są celem wycieczek całego świata ale to już wisienka na torcie. Jedzą żaby ale nikt nie jest idealny.
#gospodarka #francja #europa
tos-1_buratino - Francja jest dla mnie najlepsza:
- posiada najlepiej rozwiniętą ener...

źródło: Flag-France

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: top kek xD francja to najgorsze miejsce do życia w europie xD

- wstrętni ludzie
- dzicz na drogach
- drożyzna
- przeciętne francuskie miasteczko wygląda gorzej niż najbardziej #!$%@? polska wieś
- problem z emigrantami
- gdyby nie andora i luksemburg, to połowa populacji zdechłaby z braku taniej benzyny i fajek
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: super super. Dzisiaj chciałem naprawić kosiarkę ich marki i wyobraź sobie że kuźwa zastosowano pas klinowy, 5 łożysk, z czego są osadzone w plastikowej obudowie kosiarki xD

Zabezpieczenie na łożysko odpadło samo, drugiego nawet nie zastosowali.
Kosiarka stanęła dęba.

Tymczasem niemiecka z 2007 roku łożyska siedzą w aluminium, prosta konstrukcja. Zamówię dwa łożyska i kosiarka będzie działać dalej.

Nara
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Najazdy od XII wieku Tatarów, Turków i r0sjan nie pomagały w urbanizacji tych terenów ale wróćmy do pytania

Naprawdę nie widzisz różnicy między stratami Polski i Niemiec podczas WWII i późniejszego okresu?

Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy Koreą południową a północną? Naprawdę nie ma różnicy? W 1990, w roku zjednoczenia Niemiec, Korea była podzielona krócej niż Niemcy. Naprawdę nie widzisz różnicy między RFN a NRD? Naprawdę qurwa? Naprawdę nie widzisz
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: maja energetyke jadrowa, co wcale nie przeklada sie na ceny energii elektrycznej, bo jest - powiedzialbym - stosunkowo drogo, a nawet duzo drozej niz mozna by przypuszczac.
Paryz jest bardzo pieknym miastem i wartym zwiedzania, ale do zycia to raczej bym nie polecal tego miasta. Poludnie Francji, ew zachod (Bordeaux i nizej Biarritz) ale nie wiem jak tam teraz z robota jest.
Francuzi mieli kilka bardzo ciekawych pomyslow, ale przegrali
  • Odpowiedz
@Little_Makak:

Najazdy od XII wieku Tatarów, Turków i r0sjan nie pomagały w urbanizacji tych terenów ale wróćmy do pytania

Zawsze coś.
Z czego się wzięły rozbiory? Co działo się w II RP? Czy wreszcie po upragnionym upadku PRL było 20 lat spokoju i zaczęła się wojna polsko-polska.

Korea była podzielona krócej niż Niemcy.

Próbujesz PRL do Korei północnej? Nie ta liga.

Naprawdę nie widzisz różnicy między RFN a NRD?

Jak nie
  • Odpowiedz
Zawsze coś.

TAK! QURWA! zawsze było coś, życie nie jest sprawiedliwe i każdy ma różne okoliczności. Zobacz na losy Ukrainy.

Z czego się wzięły rozbiory?

Z tego że polska szlachta nie miała czasu opracowywać funkcjonowania nowoczesnego wyzysku... to znaczy państwa np.: jak w Anglii i Francji tylko musiała całe życie siedzieć w siodle jak Irokezi.

Co działo się w II RP?

Niemcy i r0sja toczyły przeciwko nam wojnę hybrydową. Niemcy, jeszcze te
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1
Francja jest super na zachodzie i części południa. W Nicei nawet nie spotkasz praktycznie Arabów, spokojnie każdy znajdzie prace wszędzie (tak samo zreszta jak w Polsce) Według mnie dla kogoś kto ceni bezpieczeństwo, chce mieć stabilizację finansowa a jednocześnie większość czasu ładna pogodę to Nicea jest najlepszym miejscem w Europie. Ja jednak wybieram Hiszpanie ale mną nie kierują zarobki
  • Odpowiedz