Wpis z mikrobloga

#ukraina
❤️‍Тy moje serce i moje ręce...
Tak mówi zraniony Jurij.
Kiedy on jest otoczony nerwami i zamieszaniem, ona znajduje dla niego najczulsze słowa.
Karmi go łyżeczką, bandażuje jego ciężkie rany i koi jego ból swoją obecnością.
Wiktoria przełamuje smutek, opowiadając Jurijowi o jego aktywnej przyszłości po rehabilitacji.
Że to właśnie tu, w Mechnikowie, wkrótce przywrócimy mu wszystkie funkcje i spełnią się wszystkie jego najskrytsze marzenia.
Dziś - etapowe operacje, codzienne opatrunki, obchody i konsultacje.
Ale troska i otwarta dusza bohatera-obrońcy pozostaje przy pielęgniarce.
Wiktoria Chebotyuk, 22 lata, pracowała jako pielęgniarka w Mariupolu.
Pod ostrzałem udało jej się wraz z narzeczonym wyjechać do Dniepru.
Przyjechała do pracy w szpitalu Mecznikowa.
Jej rodzice i babcia nie zdążyli, zostali w Mariupolu.
Pracuje jako pielęgniarka na najtrudniejszym oddziale intensywnej terapii Mecznikowa nr 1, gdzie ratuje się tysiące istnień????.
Czeka na Wiktorię, żeby zobaczyć i uściskać swoich rodziców.
A teraz najważniejsze to zmieniać łóżko, robić opatrunki, manipulacje, karmić i słuchać bohatera
P.S.: Chciałabym podziękować wszystkim, którzy doceniają ciężką pracę pielęgniarki.
Te godziny współczucia są bezcenne.
kantek007 - #ukraina
❤️‍Тy moje serce i moje ręce...
Tak mówi zraniony Jurij.
Kiedy o...

źródło: 346599237_655298023275511_2772295190705438008_n

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ButtHurtAlert: najbardziej bawi mnie to że wielu z was nigdy nie będzie mieć kontaktu z kobietą i ciekawi mnie jak bardzo musi wam to ryć beret. A samotność to idealna kara dla was za bycie zjebem. Taka powiedział bym w sam raz
  • Odpowiedz
@Nester86 ale ja mam dziewczynę i przyjaciół, nei jestem samotny.
Tak mówisz o incelach a nie widzisz swojego bólu i żółci się wylewającej. Tak samo jak kolega któremu potakujesz sami jesteście obrazem tego kogo chcecie kreować.
  • Odpowiedz