Wpis z mikrobloga

Nigdy w życiu nigdzie nie podróżowałem, nie mam prawa jazdy, matury nie pisałem, nigdy nie miałem dziewczyny, mam już 31 lat i mieszkam z rodzicami. Nie wiem co mam dalej robić w życiu. Na siłownię nie pójdę bo nie jestem nawet przystojny, ważę 53kg przy wzroście 180cm więc mnie tam wyśmieją. Na komisji wojskowej dali mi kategorię E więc nie pójdę do wojska. Wszystkie plany i marzenia które miałem zderzyły się z rzeczywistością i zostaje mi chyba już tylko wegetacja.

#przegryw
  • 16
Nigdy w życiu nigdzie nie podróżowałem,


To sie spakuj i wyjedz chocby stopem.

nie mam prawa jazdy


To zrob?

matury nie pisałem


Na cholere ci matura?

nigdy nie miałem dziewczyny


To sie ciesz.

mam już 31 lat i mieszkam z rodzicami


To nie USA. W Polsce wiekszosc ludzi po 30 roku zycia mieszka z rodzicami.

ważę 53kg przy wzroście 180cm


Idz do lekarza bo to juz anemia i moze byc niebezpieczna.

@
Na siłownię nie pójdę bo nie jestem nawet przystojny, ważę 53kg przy wzroście 180cm więc mnie tam wyśmieją.


@Chlop_budowniczy: przy takiej wadze to zamiast siłowni zacznij biegać. Przy mądrym treningu to za 3 lata będziesz regularnie na podium jakiś lokalnych zawodów
Rozumiem, że czujesz się sfrustrowany i zmartwiony sytuacją, w której się znajdujesz. Ważne jest jednak pamiętać, że każdy ma swoje własne tempo życia i nie ma jednej uniwersalnej drogi do sukcesu czy spełnienia.

Oto kilka sugestii, które mogą Ci pomóc:

Znajdź swoje pasje: Spróbuj odkryć, co Cię naprawdę interesuje i co sprawia Ci radość. Możesz zacząć od eksploracji różnych dziedzin, hobbistycznego zajęcia lub udziału w kursach, które Cię fascynują.

Rozwijaj się zawodowo: