Wpis z mikrobloga

#polska #sasiedzi #wspolnotamieszkaniowa #patologiazmiasta #biedaumyslowa #polactwo
Jprdl. Ludzie są #!$%@? #!$%@? xD zacząłem dbać owspólny trawnik na podwórku bo się klepowisko zrobiło. Kupiłem za swoje kosiarkę elektryczna i kosze trawnik. Coś tam kupię trawy i nawozu i podsypie bo się robi klepowisko i pyłem wieje. Wczoraj podłączylem wąż do wspólnego kranu i podlewam. Siedzę sobie patrzę jak leci i nagle spadek ciśnienia. Lecę do piwnicy bo myślę że wąż #!$%@? a tam kran zakręcony i nikogo nie ma. WTF? No to odkręcam i znowu sobie leci. Zaraz schodzi sąsiad z góry i pretensje czy za wodę zapłacę xD no mówię mu że płacę w składce i się pytam czy woli pył i klepowisko a dzban że tak bo on z trawnika nie korzysta... To jest polska właśnie. Tylko nasrać na środku
  • 92
  • Odpowiedz
  • 1
@Radkovich To nie prawda, że nie warto. Większość to docenia, ale często znajdzie się męda która rozpierdziela społeczność, co nie znaczy, że wszyscy są tacy.
  • Odpowiedz
@Pie_Czar: teraz trawnik podlewasz? Xddd przecież nie ma jakiś susz jeszcze,
No i co jest złego w dłuższej trawie? To koszenie to jakieś międzynarodowe szaleństwo, jak nie będziesz tak kosił jak szalony to nie będzie trzeba podlewać bo nie będzie tak woda parować i nie będzie suchych placków
  • Odpowiedz
jak jeszcze mieszkasz gdzieś gdzie opłata za śmieci jest uzależniona od zużycia wody to koszty się już robią ogromne


@Templar: Szacuje, że nie więcej niż 10zł rocznie- czyli powiedzmy 20groszy za mieszkanie we wspólnocie- o takie pierdy ta bieda umysłowa i społeczna się czepia (szczególnie stare mohery), metr3 zimnej wody to ze 4zł- naprawdę warto się kłócić.
  • Odpowiedz
Ja się noszę z pomysłem posadzenia paru drzew w okolicach bloku


@HuGho: A to taka samowola krajobrazowa jest w naszym pięknym kraju dopuszczalna prawnie?
  • Odpowiedz
  • 0
@magdalena-gaska: spróbuj wysiać trawę na klepowisko. a że jest to #kolobrzeg to podłoże jest bardzo piaszczyste, nie stać mnie było żeby nawieźć 10cm porządnej ziemi wiec już jest sucho. od kilku dni słonce #!$%@? i już widzę ze trawa potrzebowała wody. pierwsze koszenie zrobiłem w maju żeby w kwietniu kwitło co ma kwitnąc. kosze nie żeby kosić i skracać a żeby trawa się zagęściła
  • Odpowiedz
@Krupier: Nie, zwykłych ludzi. Serio im dłużej w tym siedzę, tym mniej się dziwię, że rządzi pis. A co do zarządu to moi poprzednicy, brali po 400pln miesięcznie, potrafili wystawić lewe faktury razem z administratorem i z tego mieć dodatkową kasę. W tej chwili, zajmują się tym organa ścigania.
@Albert_Einstein: w 2017r. powstaje raport kominiarski który mówi, że kominy spalinowe są w bardzo złym stanie technicznym i konieczny jest ich
  • Odpowiedz