Wpis z mikrobloga

opuszczam ten tag i tym razem na dobre, postaram sie dostac bana za paste o serwerowni i potem jakos konto usune se. je to podyktowane tym ze wykop mi wpierdziela duzo czasu, siedze tu i czu se , jest tu kilka fajnych huopow se ale tez duzo normidronow trolli i wykopkow se . musze tez spedzac wiecej czasu z Bogiem se co ma wiele razy obiecalem ale zawszez slowa nie dotrzymywalem, usuniecie se wykopu mocno mi w tym pomoze bo tag to duzy pozeracz czasu, a jako ze koliegow w prawdziwym swiecie nie mam to bedzie mi muisla wystarczyc Bog. musze mu w koncu w jakis sposob okazac wdziecznosc za uratowanie zycia, pamietam nigdy nie zapomne 29 grudnia 2021 godzina 22 cos byla huop planowal na kwiecien 2023 ze soba skonczyc , bylo to wszystko zaplanowane dnia 25 czerwca 2021 ale interwencja Boza go od tego oderwala . w ciagu kilku sekund nastapila calkowita przemiana huopa doznal jakiegos takiego aktu laski. ni stad ni z owad powrocila motywacja , chec do zycia, chec do nauki , nie wiem czy to fizycznie mozliwe zeby bez jakiejs wyzszej sily to sie tak potoczylo jak wtedy , to bylo takie dziwne uczucie w glowce jego takie olsnienie wyzwalajace, ciezko mi to opisac trwalo to kilka sekund, chwile zaraz po tym wiedzialem ze to Bog musial zmajstrowac se bo to niewytlumaczalne dla jego. przezylem jak sie okazalo kwiecien 2023 wiec wygralem, moglo mnie nie byc a jestem i mam sie dobrze, huop zyje i bedzie zyl. od tamtego czasu nie bylo dnia w ktorym bym sie przed snem nie pomodlil se. zostawiam was z ta historia huopska przedziwna lecz wspaniala i prawdziwa , bylo jeszcze pozniej w nastepnych miesiacach pare znakow Bozych troche tajemniczych i niejasnych dla huopa ze Bozia przy huopie czuwa ale nie chce mi sie tego opisywac bo by mi dlugo zeszlo se. stawia wiec od dzis noc kolejny kroczek ktorych od prawie poltora roku juz troche postawilem, zrywam z wykopem spedzilem tu dlugich prawie 3,5 roku z czego na tagu Bozym 3 lata, zaczynalem od afery czy jakkolwiek to nazwac z dogpillem a pozniej to juz jakos szlo, twitterowe julki, wykopek bordo, rampo, wojna domowa przegryw vs gehenna wtedy mialem serie kilku banow miesiecznych i jakos na poczatku 2022 wrocilem do regularnego odwiedzania tagu, mam wiele fajnych wspomnien troche zgrzytow troche przyjazni ale mi je pisane po prostu rola cichego obserwatora z boku wszystkiego tak w zyciu ale na tagu wyszedlem zbyt z cienia tez troche i mi przez to niewygodnie tu juz , kanal na youtube zostawiam moze sie komus przydadza filmy i czas ruszac w swoja strone se . i w ogole jeszcz e tak obserwowalem se jak wygladaly bany na tagu od roku gdzies i mam taka teorie ze w moderacji dostalem jakis imunitet zeby mnie nie banowac, domyslam sie ze moze chodzilo o to ze ja bardziej sialem huopskosc anizeli blakpill na tagu i dlattego kazali mnie zostawic bo co, w zeszlym roku banowali na potege sierpien to bylo apogeum na jesien tez troche banowali i to wszystko bany byly za nic wiec czemu mnie nie zbanowali ? to tylko moja teoria niepotwierdzona ale wydaje mi sie ze cos jest na rzeczy , a zle mi sie mysli o tym ze huopow dobrych z tagu banowali za nic a ja se jakby nic dalej na wolnosci tu, nie bede szedl ramie w ramie z normikami z moderacji i musze zrobic im na przekor ,wielu dobrych chlopow zerodwa eschatoestetyzm ja powinienem tez w ramach solidarnosci byc zbanowany trza walczyc o sprawiedliwosc
#przegryw
m.....e - opuszczam ten tag i tym razem na dobre, postaram sie dostac bana za paste o...

źródło: 2A0YiLx

Pobierz
  • 30
@mienskoduszone: Ehh, nie rób tego koliego. Bardzo ceniłem i nadal cenię sobie twoją działalność na tagu świętym... Będzie mi i jak sądzę innym huopom bardzo przykro, jeśli opuścisz tag. Coraz mniej tu okuratnych treści, garstka prawdziwych przegrywów, a coraz więcej trolli i nienawistników. Byłbyś wielką stratą dla społeczności. Zostań z nami...
Van-der-Ledre - @mienskoduszone: Ehh, nie rób tego koliego. Bardzo ceniłem i nadal ce...

źródło: ehhhhhhh

Pobierz