Wpis z mikrobloga

#skany #staregry #gry Gdzie się zaczęło tam wypada skończyć - ale trochę pójdę na skróty i skopiuje wpis z grupy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Projekt Play mogę uznać za zakończony (brakuje jednego wydania), a przesądziła o tym ta stopka w numerze majowym z 2010 roku.
Z ciekawości wszedłem na te stronę e-kiosku i ku mojemu zaskoczeniu, numery od grudnia 2009 do ostatniego z 2012 roku można oficjalnie kupić za symboliczne 5.50/6.50 PLN za sztukę, wiec aktualnie mniej niż za paczkę chipsów ???? - także wydaje mi się ze sens dalszego skanowania jest żaden.
Z ciekawości kupiłem tez jedno wydanie - i oprócz czasopisma - mamy tez nostalgiczna podróż w lata 2006/2007 instalując i korzystając z tej aplikacji eKiosk Reader.

https://archive.org/details/@motorbreath87
motorbreath87 - #skany #staregry #gry Gdzie się zaczęło tam wypada skończyć - ale tro...

źródło: pla

Pobierz
  • 12
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@altrys: CD-Action Retro na fb ( ͡º ͜ʖ͡º), a co do ekiosk, to zastanawiam się czy ta aplikacja dostała jakiś updejt od czasów gdy windows 7 zastępował Viste..

@Arkadian Pokrętło pasja-biznes coraz bardziej przechodzi w biznes, w sumie to nic złego, za cos trzeba chleb kupić..
@motorbreath87 a już mi się myli:), chciałbym tak zeskanowany pierwszy numer cd-a, jak robisz z playami/clicki, a sam bym obrobił dalej :) ale jak ma być PDF, to spoko, pewnie to, co już było, bo dali kiedyś na płycie ze 100 pierwszych pdfow