Wpis z mikrobloga

zalogowałem się na tem sku#wiały wykop, aby dać słowa otuchy wszystkim Rossonero.

Panowie, każdy znasz ma swoją własną drogę, którą przebył, kibicując temu klubowi.
Ja zaś dziisaj wszedłem tutaj, aby powiedzieć wam, że to nie koniec.
Na prawdę.
16.05 te ku#£y merdowskie będą płakać, skomleć i zgrzytać zębami.
Leao wykuruje swoje mięśnie, i ze swoim Wielkim Majestatem wyjaśni te ku#$#ki.
Niestety bez Portugalczyka psycha nam dzisiaj siadła. Tak to bywa, ale mówię wam moi wspaniali Milaniści, że 16.05 będzie to jeden z najwspanialszych wieczorów naszego Milanowskiego życia. Będą ku((()))wy płakać, a my będziemy w finale, oby z Ancelottim.

Kocham Was.
Milan per Sempre!
Nie po to tyle lat Banter Ery cierpieliśmy, aby nas taki bezjajeczny Inter wyeliminował.

Więcej wiary.
Będziemy w Finale.
Milan per Sempre!!!!!!!!!!!!!!!!!(

#acmilan #mecz #ligamistrzow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@creedthoughts: Panowie plusujcie. No k---a plusujcie to do CHU##@ Pana!!! Będziemy w Finale. 16.05 będę świętował od samego rana. To musi być w tym roku. Musimy być finale, bo nic piękniejszego mnie nie czeka w tym smutnym jak pi$@ zyciu.
  • Odpowiedz
@DAS_REICH: 16.05 BĘDZIESZ POSKROMIONY CHŁOPCZE, JAK LEAO DOJEDZIE INTER, JAK DICAPRIO KAŻDĄ MŁODĄ KŁODĘ, TO BEDZIESZ TUTAJ CICHUTKO SIEDZIAŁ, ZE SLOWEM SIE NIE ODEZWIESZ. ZEOZUMIESZ KTO WLADA MEDIOLANEM
  • Odpowiedz
Fran99 i Rad_Kop

Wysyłam wam po pięć dyszek po 16 świętując awans Milanu. Reszcie niewiernych i zwalniających Piolego √\/j w zęby. merdy nie wejdą do finału choćby się zesrały, a wam za tą wiarę chociaż pizzę postawie. Forza Milan. Forza Jim Lahey
  • Odpowiedz
@creedthoughts: Tak będzie, ziomuś. Wierzymy do końca!

Poza tym, że Inter nie jest bezjajeczny. Inter jest k------o twardy i wojowniczy. I potrafią w derby. Bez względu na pozycję w tabeli, bez względu na to, czy wcześniej nie przegrali z ogórkami, zawsze na derby stawiają twarde warunki. Milan ostatnio nie umie grać derbów. Potrafi zgwałcić Juve czy Napoli, ale z Interem gramy na miękkich nogach. I to trzeba wreszcie zmienić. Nie
  • Odpowiedz
@jamtojest2: kocham cię Bracie. Nie znam cię i nic o Tobie nie wiem, ale jesteś moim Bratem jako Rossonero! Cokolwiek potrzeba pisz! Te barwy to wszystko co na ten moment posiadam! Kocham Cię i każdego Milaniste!
  • Odpowiedz
@jamtojest2 Milan ma ten problem że jego zwycięstwa nad Interem to minimalne zwycięstwa, często fartowne albo po fatalnej grze, która ratowała żenująca skuteczność napastnikow Interu. Z kolei kiedy wygrywa Inter są to często wysokie wyniki rzędu 2-0, 3-0.
  • Odpowiedz