Wpis z mikrobloga

Witam Mirków!

Dzisiaj mój fotel się zepsuł, a mianowicie jak widać na zdjęciu ułamało się gniazdo do którego się wkłada kółko od fotela. Czy ktoś może kiedyś kupował może nową podstawkę pod fotel i wie jak kupić taką by pasowała do starego siłownika i średnicy starych kół. Jak patrzę po cenie to około 150zł kosztują przeważnie więc niezbyt wiele w porównaniu do nowego fotelu.

Pacjent to Signal Q-229

Chyba że ktoś ma pomysł jak naprawić to gniazdo?

#fotel #fotelbiurowy #pracazdalna #pytanie #pytaniedoeksperta #fotele #fotelebiurowe #krzeslo #krzesla #krzeslobiurowe #krzeslabiurowe #biuro #homeoffice #ergonomia
SamaraMan - Witam Mirków!

Dzisiaj mój fotel się zepsuł, a mianowicie jak widać na zd...

źródło: asd

Pobierz
  • 4
@SamaraMan: miałem tak samo i próbowałem parę sposobów i żaden nie pomógł. Jakieś kleje, wbijalem kliny i nic. Potem #!$%@?łem z biura ze starego fotela podstawę ( ͜͡ʖ ͡€) ten otwór powinien pasować bo one zazwyczaj się rozszerzają do góry i po prostu się blokują w odpowiednim momencie.
Czy ktoś może kiedyś kupował może nową podstawkę pod fotel i wie jak kupić taką by pasowała do starego siłownika i średnicy starych kół.


@SamaraMan: Większość siłowników i trzpieni kółek do foteli ma taką samą średnice.

Wybierając nową podstawę powinieneś natomiast zwrócić uwagę na jej wysokość - po pierwsze ma wpływ na wysokość krzesła, a po drugie niektóre siłowniki wystają poniżej podstawy.