Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do bardziej oczytanych.
Jak ma się dobrze tego:
Art. 286. [Oszustwo]
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Do tego https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/wegiel-na-opal-rzecznik-rzadu-radzi-teraz-lepiej-nie-kupowac/1j87qsw

Xzy rzad można podać do jakiegoś sądu? Bo wiadomo inflacja sluzy rządowi bo zadluzyl się tak, ze bez niej by z tego nie wyszedl (jak jest każdy widzi). Poprzez takie wypowiedzi o dzialania jak ze zborzem wprowadza miliony ludzi w błąd na kozysx większych wplat do budżetu z podatków. No jak nic działają na szkodę obywateli aby podreperować budżet państwa. Czyli rządu bo oni poprzez nowe ustawy mogą z nim chyba już wszystko zrobić.
Popatrzmy tez na ilość podwyżek w spółkach itp. Im mięcej pieniędzy tym więcej mogą wypłacić akcjonariusza, czyli pieniadze trafiały by nawet bezpośrednio bądź pośrednio przez jakies słupy do kieszeni tych co głosili takie tez jak z węglem zbozem, paliwami. Jeśli się nie da rządowi wytoczyć sprawy, to później poszczególnym osobom.

#prawo #bekazpisu #polska #lewica #bekazpo #bekazkonfederacji #zapytania
Nie wiem co dac w #
  • 6
Xzy rzad można podać do jakiegoś sądu? Bo wiadomo inflacja sluzy rządowi bo zadluzyl się tak, ze bez niej by z tego nie wyszedl (jak jest każdy widzi). Poprzez takie wypowiedzi o dzialania jak ze zborzem wprowadza miliony ludzi w błąd na kozysx większych wplat do budżetu z podatków. No jak nic działają na szkodę obywateli aby podreperować budżet państwa. Czyli rządu bo oni poprzez nowe ustawy mogą z nim chyba już
via Wykop
  • 0
@Zaqwsxe: typowy nawet nie wiem już kto. Jak takie osoby grupować. Nieważne za kim po prostu #!$%@? się do nieistotnych rzeczy a nie odpowiem na pytanie bo po co. Sa ważniejsze rzeczy.
A prezydentem jest typ co sciagal z kartki wpis do księgi kondolencyjnej.
Ale liczą się czyny prezydenta i to jak dba o obywateli. Pomagając zamykać szpitale.
via Wykop
  • 0
XYZ rząd w większości ma immunitet, poza chyba jednym wyjątkiem xD


@raul7788: ale juz nie każdy akcjonariusz ma imunitet. Nie da się obejść imunitetow? To znaczy, że do końca życia złodziej z klamca będą się dostawać do Sejmu i nic się nie da zrobić.
Określają mnie utopista ale ktoś może zna odpowiedzi na tego typu pytania.
@Gozd: trochę bekę cisnę bo nie wiem xD
Skarb państwa jako tako można pozwać, ale raczej nie o oszustwo.
Jak coś znajdziesz to zawołaj bo nawet ciekaw jestem xD