Wpis z mikrobloga

Niewiele rzeczy mi wyszło w życiu, ale odkupiłem ruinę domu za śmieszne pieniądze, a z okien mam widok na 300ha stawu hodowlanego w rezerwercie. Na żywo wygląda to 100 razy lepiej. Te widoki ze wschodzącym słońcem rano... Żyję tu 25 lat, a to nadal mnie powala.
#chwalesie
quercy - Niewiele rzeczy mi wyszło w życiu, ale odkupiłem ruinę domu za śmieszne pien...

źródło: IMG_20230510_064124

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 1
@kaorle84: 2 lata wynajmowalem mieszkanie w miasteczku i tam bym dostał na łeb, w klitce. Też się cieszę, że mieszkasz tam gdzie Ci się podoba!
  • Odpowiedz
  • 1
@WyslijNaPwUlubionegoMema: już kończę remont w środku. Grzyb był, ale się uporałem ociepleniem. Tak że rok bez życia towarzyskiego, "troszkę pieniędzy" i w środku jest już gitara, jedynie największy wydatek to dach.
Elektrykę, hydraulikę kładłem nową.
  • Odpowiedz
  • 2
@sortris: od dobrych znajomych kupiony. Wcześniej brat wynajmował i miał to odkupić, ale plany mu się zmieniły i ja wszedłem do akcji
  • Odpowiedz
@quercy: ej też tak chcę xD nawet jechałem ostatnio koło takiego dużego stawu i widziałem jakieś domki odseparowane od siebie o dość dużą odległość i mówię sobie że chciałbym tak xD Kiedyś byłem w usa i nad takim właśnie jeziorem, i zajebiście mi się podobało jak tak ludzie mieszkają, tylko to musi być coś większego, żeby można sobie było zrobić przystań i np. latać skuterami wodnymi czy motorówką/czy nartach czy jakimś
  • Odpowiedz