Wpis z mikrobloga

Proszę powiedzcie że da się naprawić anti-aliasing w RDR 2 na PC. Jakiś mod, coś?
Mam prawie wszystko na Ultra ale wygląda jak gunwo bo drzewa, cienie i włosy przypominają szachownicę.
MSAA to już za dużo na mojego kompa, FXAA w połączeniu z TAA wywołuje właśnie ziarniste cienie.
Mam ten kąkuter:

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-hp-victus-16-e0403nw-16-1-ips-r5-5600h-8gb-ssd-512gb-geforce-gtx1650-windows-11-home?gclid=CjwKCAjw3ueiBhBmEiwA4BhspD9Avv-S5eTVWIminwoEnZl0PmFuf7YtyOlr1Y1uGRPdtDYGb0L6BRoCfsAQAvD_BwE

Tylko więcej RAMu sobie dokupiłem
#gry #rdr2 #pcmasterrace
  • 7
@JohnWayneGacy: miałem ten sam problem. Używałem masakra x2 na starym monitorze, to ta gra wyglądała bosko. Pozniej źle przemyślałem sytuację i kupiłem nowy ultra zIebissty monitor że jak włączzylem w 2k i masa x2 to gra lagowala i w efekcie zostało tylko to co Ty napisałeś. Nie znam rozwiązania na Twój problem ale z chęcią bym się dowiedzial
Mam prawie wszystko na Ultra

w jaki sposób masz takie ustawienia na laptopowym gtx 1650 jak rtx 2060 sobie nie radził pctowy a on jest dużo wydajniejszy?

nie masz przypadkiem włączonego FSR albo dynamicznej zmiany rozdzielczości?
@JohnWayneGacy: