Wpis z mikrobloga

@Bloodhorn: Ale przegrywy 24/7 stawiają się w roli chada bez szacunku do siebie śpiącego z wszystkim co się rusza albo spędzając wolny czas na robieniu jakichś tinderowych trollkont ( ͡º ͜ʖ͡º) niezłe macie te ciągłe podwójne standardy.

Pamiętajcie jeśli kobieta odczuwa przyjemność z samych kontaktów seksualnych to jest złym demonem i szatanem wcielonym, nigdy nie będzie w stanie pokochać innego człowieka XD
@Tiamante: nie działa, bo jak chłop ma dużo partnerek to Wam jakoś nie przeszkadza, a wręcz to wpływa pozytywnie na jego powodzenie. Jakby tworzy mu markę bo istnieje dowód społeczny na ,,wysoką wartość tego mężczyzny" z powodu, że inne samice go wybierają i z jakiegoś powodu to robią. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tym aby jakiejś dziewczynie przeszkadzało, że facet oblatuje dużo dziewczyn. Co najwyżej powiedzą, że bajerant ale w
@Ksut_Melodi: widzisz, brzydzi
Nie napisałam tego w kontekście obrony żadnej ze stron
Po prostu to brzydzi tak samo. Dla mnie taki facet również jest zużyty i nie jest dobrym materiałem na długotrwałą relację. Jeśli w ten sposób mierzycie swoją wartość, to należałoby to konsultować z psychiatrą, a nie tłumaczyć sobie to w ten sposób. Żadna szanująca się laska nie będzie popierać tego, że wy 10 przed nimi przelecieliście, ona ma czuć
I na tym cierpią też kobiety o dobrym sercu, które nie są rozwiązłe i mają dużo więcej do zaoferowania niż wam się wydaje, krzywdzicie je, generalizując, wrzucając wszystkie do jednego wora, bo nie potraficie nawet rozmawiać.
To jest dojrzałe podejście?

Kwa ludzie to co tu widzę to jakiś zlot kwiarzy, że wy niby pożądni?
Pomyśleliście kiedyś co druga strona czuje? Człowiek to nie zabawka i być może zniszczycie komuś psychikę
@Tiamante: to jakim cudem ja mam 0 dziewczyn na koncie i żadna się mną nie interesuje? Według Twojej logiki powinienem być rozchwytywany jak dziwica. Wręcz wypytywać o mnie powinny między koleżankami z zainteresowania ale jakoś tak się nie dzieje. Płcie nie są symetryczne i zdecydowanej większości kobiet tak naprawdę nie przeszkadza, że facet przeleciał nawet 30 innych pań. To wręcz atut bo ,,doświadczony".
Nie sądzę bym musiał konsultować to z jakimś
@Bloodhorn: to, że kobieta lubi seks i chce go uprawiać z różnymi facetami przecież nie oznacza, że nie ma dla siebie szacunku. A stwierdzenie, że daje dupy jest słabe bo przecież seks ma być obulną przyjemnością a nie, że jedna strona daje a druga bierze


@Britney16: A czym jest wobec Ciebie szacunek do siebie lub wartość? Jeśli diamenty leżą na ulicy i każdy może je podnieść i sobie wziąć je