Wpis z mikrobloga

No tez by mnie to irytowało w sumie


@Britney16:
czyli już coś zaczynasz rozumieć.

Chad zalicza laski, na ciebie nie spojrzy.
Gdy dorobi się brzuszka i włosy zaczną wypadać (przestanie być pożądanym ciachem), a ty w tym czasie wylaszczyłaś się, to jak traktujesz jego podryw? Poczujesz się gorsza, bo jak on stracił na urodzie i zainteresowaniu kobiet to stałaś się "dobrą" opcją (drugą, trzecią, lub czwartą)?
  • Odpowiedz
@Britney16: jezeli kobieta daje dupy kazdemu i nie ma do siebie szacunku to nie ma prawa oczekiwac szacunku od innych.

Pojecia nie mam jak mozna sie wiazac z dzieczynami ktore ruchala polowa miasta. Jest to dla mnie conajmniej obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Britney16: Ja tego nie lubię dlatego, że jestem przegrywem i mi nigdy nie będzie dane uprawiać seksu z kobietą poznaną na tinderze. I też dlatego, że na tinderze brzydki męzczyzna ma zero matchy, a brzydka kobieta ma tyle co bardzo atrakcyjny mężczyzna.
  • Odpowiedz
  • 4
@Bloodhorn: to, że kobieta lubi seks i chce go uprawiać z różnymi facetami przecież nie oznacza, że nie ma dla siebie szacunku. A stwierdzenie, że daje dupy jest słabe bo przecież seks ma być obulną przyjemnością a nie, że jedna strona daje a druga bierze
  • Odpowiedz
  • 3
@Bloodhorn: totalnie nie, wyobraź sobie, że poznajesz dziewczynę, bardzo ci się podoba, między wami jest napięcie seksualne, oboje tego chcecie. Dlaczego macie tego ze sobą nie zrobić w imie czego?
  • Odpowiedz
wyobraź sobie, że poznajesz dziewczynę, bardzo ci się podoba, między wami jest napięcie seksualne, oboje tego chcecie.


@Britney16: blad poznawczy. Nie kazdy sie rucha na pierwszym spotkaniu. Gdyby mi dziewczyna zaczela "wchodzic do bokserek" to by mi sie to wydalo zwyczajnie podejrzane i bym jej podziekowal. Nie ta to inna.
  • Odpowiedz
tak sie zastanawiam co jest takiego złego dla was w tym, że kobiety z tindera chodzą do łóżka z nowopoznanymi typami? Czemu tak to hejtujecie?


@Britney16: Bo laski mają seks za darmo a większość facetów nie. Ot brak równości. I powinnaś coś o tym wiedzieć, w końcu kobiety mają #!$%@? na punkcie wyrównywania szans. No ale jeśli równość nie tyczy się mężczyzn, to nagle macie to w dupie.

Jak facet który
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no bo tak jest xD zwykły przeciętny mireczek, jeśli zrobi lookmaxing i złapie jakąś parę na tinderku to musi stawać na głowie żeby taka locha w ogóle odpisała albo po czasie nie zghostowała, potem jeszcze spotkania i pajacowanie to może coś z tego będzie. Meanwhile, chad ma na wyciągnięcie ręki setki matchy i same do niego piszą, nie musi robić nic, nie musi się w ogóle starać. Ja to rozumiem
  • Odpowiedz
@robopanda: Też bym mogła płakać, że ładne i dynamiczne dziewczyny mają powodzenie, a ja nie. Ale po pierwsze narzekanie nic nie zmieni, a po drugie od razu bym została zasypana komentarzami, że kłamię albo że zwracam uwagę tylko na chadów itp. xD Ehh, chciałabym czasem żyć w takim czarno-białym, prostym świecie jak niektóre wykopki.
  • Odpowiedz
szczerze mówiąc to jeśli pod każdym innym względem byśmy się dogadywali to nie byłby to dla mnie powód by go odrzucić. Ważniejsze jest dla mnie to jakby mnie to traktował a nie z iloma osobami spał :)


@Britney16: Ale ty wiesz, że taka osoba moze cie potraktować "szczególnie" po to, aby zrobi c z ciebie worek? xD Ehh małolatki.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Ja nie narzekam, mnie tindery nie interesują. Tak tam po prostu jest i ryje to chłopakom banie, bo się starają a wszystko jak krew w piach. Oczywiście, że można poznać partnerkę przez wspólnych znajomych, przez zainteresowania, hobby, na imprezie, czy w kolejce w sklepie. Wtedy jest szansa kogoś poznać bez bycia ponadprzeciętnie przystojnym, tylko dlatego że w ogóle masz możliwość wymienić z drugą osobą parę zdań i przypaść sobie do
  • Odpowiedz