Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakiś czas temu pojawiła się tutaj ankieta, czy będąc chadem wolałbyś być w stałej relacji, czy preferowałbyś ONS/FBW. Wyniki były wyrównane, ale minimalnie zwyciężyła druga opcja. Trudno mi w to uwierzyć. Zwłaszcza, że będąc chadem możesz celować w młode dziewczyny do stałego związku. Przecież sama świadomość, że masz partnerkę, która jest tylko dla ciebie i nie uprawia seksu z nikim innym, to ogromna przewaga stałego związku. Do tego dochodzi status społeczny, którego nic nie podnosi tak mocno.Możesz mieć 32 lata i zmieniać partnerki jak rękawiczki, ale i tak wszyscy będą myśleli, że coś musi być z tobą nie tak. A dlaczego? Bo tak naprawdę wciąż jesteś sam. Możesz się tym ewentualnie anonimowo pochwalić na Wykopie. Traktowanie seksu jak zabawy szybko się znudzi i pozostanie jedynie pustka. Co dalej? Za kilka lat spojrzysz wstecz i będziesz cierpiał, że każdy dzieli swoje życie z kimś innym, a ty zostałeś sam. Też kiedyś myślałem, że zabawa i „zaliczanie lasek” do ciekawy sposób na życie. Na szczęście w porę otrzeźwiałam. Piękna i mądra dziewczyna na stałe > 100 ONS. Nawet z tym nie handlujcie #przemyslenia #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Anonim (nie OP): Chady mają to do siebie że nie doceniają stałego związku, bo mogą mieć nowe kobiety na pstryknięcie palcami i do tego są przyzwyczajeni do tych emocji związanych z coraz to nową kobietą. Nawet będąc w związku, w małżeństwie, mając dzieci, będąc nawet po 40 czy 50 potrafią ciągle umawiać się z innymi. Po co ograniczać się do jednej skoro można mieć wiele, a dodatkowo często kobiety same pchają
✨️ Autor wpisu (OP): @TestoDepot To chyba oczywiste, że ludzie zyskują do ciebie szacunek, gdy widzą, że masz piękną kobietę. Z kolei gdy masz 30 lat, albo więcej i jesteś singlem, ludzie będą myśleć, że coś musi być z tobą nie tak. Przed tym nie uciekniesz, nawet jeśli po cichu masz codziennie inną pannę w łóżku.