Wpis z mikrobloga

@drako945: jeśli duża ilosc plików to pierw sprawdź jaki jest limit inodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(plików na koncie)
duzo hostingow ma taki bzdurny limit więc trzeba uważać xD

na webh: 500 000 plików
na hostido nie mają wypisane w ofercie
ale nie chce mi się kontaktować z ich chamskim supportem xD

polecić moge mydevil.net gdzie takich limitow nie ma
ewentualnie zenbox.pl ale tam też limit to
  • Odpowiedz
@Sunekkk: Cieszymy się, że tak blisko współpracujesz z konkurencją, jednak nie siej fałszywych informacji. W porównaniu do większości firm na rynku, nasze limity są jawne, i opisane w ofercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drako945: Hej Darko, fajnie, że nas rozważasz. :) Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za wydajność, ale też przejrzystość, dlatego wszystkie informacje podane są bez ściemy, a za 1 zł można przetestować usługę przez 3 mc. :)

Nie wiem o jakiej skali tu mówimy, ale dla Cloud Hostingu liczba inodów wspomniana wyżej, to 500 000 na każde wykupione 100 GB. Tak więc jeśli potrzebujesz dużo miejsca, może to Ci wystarczy. Jeśli
  • Odpowiedz
zenbox.pl


@drako945: na Twoim miejscu byłbym z tym ostrożny :], to wszystko jest spod szyldu cyber_folks, a ci raczej nie cieszą się najlepszymi opiniami. No i cenowo - najniższy pakiet z dyskiem 100GB masz powyżej 700 złotych / rok z limitem 10k odwiedzających. Osobiście raczej szedłbym w kierunku @Hostido_pl @webh @MyDevil. Zawsze możesz potestować czy szybkość Ci odpowiada :]/
  • Odpowiedz
@Hostido_pl: polecam tylko najlepszych
takich którzy nie ukrywają parametrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szukałem na waszej stronie ale nie znalazłem nic o limitach
pewnie jest tak jak piszesz - gdzieś jest taka informacja
gdzieś głęboko zakopana ze nawet google i wasza wlasna wyszukiwarka na waszej stronie nic o tych limitach nie wiedzą..... xD
  • Odpowiedz
@Sunekkk: Nic nie ukrywamy, nie dyskredytuj nas niepotrzebnie, nie ma to sensu. Będąc w ofercie hostingu (podpowiemy - kliknij Hosting w menu), przejrzyj ofertę, następnie kliknij "Pokaż parametry bezpieczeństwa". I już. Nie mamy wyszukiwarki na stronie także nie wiemy gdzie szukałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Twoja polecana przez Ciebie wszędzie oferta ma 4GB RAM za 1600 zł/rok () Jesteśmy w szoku. Więc
  • Odpowiedz
@Hostido_pl:
normalna firma: "dziekujemy za informacje poprawimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
hostcos: "u nas wszystko super nic nie zmieniamy"
( ͡° ʖ̯ ͡°)
smutne to troche..... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@hostinguj: eee? jak to ma się do tematu? xD
strona lidla bardzo czytelna
dzięki za link kupie sobie Frankfurterki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hostinguj: hostcośie jak widze zawsze razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
problemem nie jest toże mają standardowo opisane parametry bezpieczeństwa tylko to ze trudno je znależć
Trzeba kliknąć przycisk 'Pokaż parametry bezpieczeństwa' co oznacza ze standardowo są one ukryte.....
Dlaczego? Mogę się tylko domyślać xD
inne nieistotne marketingowe informacje są proste do znalezienia no ale to już problem własciciela strony
przecież nie zmuszę go żeby zrobił czytelną ofertę
  • Odpowiedz