Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Jaką formę depilacji polecacie, żeby iść do kosmetyczki raz na miesiąc i mieć spokój? Brazylijska? Laser? Mam dość maszynek, kremy do depilacji u mnie się nie sprawdzają, a już mam dość depilacji co 3 dzień :( #mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #kiciochpyta #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 18
@telemach20: Najlepiej do kosmetyczki pójść. Wydepiluje i spokój. Chłopy też mogą chodzić, bo dziś modne jest gładkie ciało, a nie bycie zarośniętym jak małpa, ale jednym z najważniejszym argumentem ZA to higiena, mniej się pocisz, cialo lepiej oddycha i nie śmierdzisz tak
@userrrr: Tak, tylko ze aby ten zabieg byl trwaly to trzeba po powtorzyc kilka razy. Nie wiem za co biora te 300 pln, ale zalozmy nawet ze za pachy, nogi, miejsca intymne i wszystko co chcesz to 300*4 = 1200 pln, czyli w sumie to samo co bys mial to na wlasnosc. A jak masz swoje to potem znowu prosic sie nie musisz. O ILE te 300 pln to nie sa
@mirko_anonim: laser u kosmetyczki (warto się zaznajomić z różnymi modelami, a w wielkim skrócie im nowszy sprzęt tym lepiej ;)), z tym że na efekty to trzeba poczekać tak do 4-5 wizyt. I najlepiej odłożyć to na jesień, bo w lato możesz sobie poparzyć skórę wystawiając ją po zabiegach na słońce. Nic innego nie da takich efektów jak laser.
@HIMARS: Przeciez tych 1200 zl nie płacisz od razu, tylko te 300 zl płacisz co jakis czas. Jest roznica wydac na zabieg 300 a na maszyne 1500 zl poza tym ta maszyna tez musi miec jakies zasilanie, a koszty za energie sa drogie więc to jest droższa opcja, poza tym to samo jest np na zakupach mies np za tylko siebie placisz 600 zł ale nie od razu 600 zl za
@HIMARS: Polecam zapoznać się z pojęciem WAT danego urządzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dobrze kminisz, że lodówka to pożeracz kwh, dzisiejsze TV są energooszczędne chyba, że mowa o kineskopowych, bo te żarły podobnie jak lodówka, więc jakaś szara komórka Ci w mózgownicy jeszcze dycha, jest nadzieja dla mirka ( ͡º ͜ʖ͡º)

"To można wziąć na raty, i płacić jak chcesz po
@HIMARS: bzdury gadasz, urządzenie które używają kosmetyczki a urządzenie które można kupić w sklepach do domowej depilacji to dwie różne rzeczy,
te domowe osłabiają cebulki włosów, ale ich nie niszczą, nie jesteś w stanie pozbyć się całkowicie owłosienia po takim laserze, jedynie opóźnisz wzrost, ale i tak jest to krótkotrwały efekt, w moim przypadku max 4 tygodnie bez golenia, a to i tak po jakiś 10 sesjach, no i nie byłam
@userrrr: Ty widziałeś w życiu nowoczesny telewizor czy z piwnicy te głupoty #!$%@?? Nie chce mi sie nawet ci linkowac przykładów, jak taki z ciebie doktor nauk to jestem pewny, że coś sobie potrafisz sam znaleźć.
Co do rat, tak tak bardziej opłaca się wybulić 4-7 razy u kosmetyczki 300 pln niż kupić maszynke za 1500. Tak skomplikowanej matematyki sie po tobie nie spodziewam, spoko xd
Widzisz, te domowe depilatory, jak