Wpis z mikrobloga

Maturę zdawałem w 2012 roku.

Ale wszedłem sobie na te śmieszne zagadanienia CKE na ustny Polski. Powiem tak - współczuję. Tyle niepotrzebnych bzdur do wkucia na pamięć. Szkoda marnowania Waszych synaps na takie bzdury.

Teraz to przygotowanie się do Matmy i Polaka jest HARD. Na #!$%@? zdawać coś więcej? XD

https://www.otouczelnie.pl/news/1406/Nowa-lista-pytan-jawnych-na-maturze-ustnej-2023-z-jezyka-polskiego

#szkola #licbaza #boldpy #gorzkiezale #matura
  • 13
@kuroszczur: No właśnie, czyli jednak synapsy były motywowane kierunkowo. Gdyby wyciąć mamę to pryszcz byłby się na to przygotować. BA! To nie chodzi o samo przygotowanie się do tego ale do tego, że jeszcze jest MILION różnych sprawdzianów. Oni mają teraz w ciągu semestru tyle ocen cząstkowych z różnych przedmiotów, co ja przez całą szkołę średnią.
@LudzieToDebile: Mogę być debilem. Będąc debilem żyje się znacznie łatwiej.

Kiedyś jako społeczeństwo byliśmy zdecydowanie głupsi i mieliśmy zdecydowanie ograniczoną wiedzę, względem tego co wiemy dzisiaj.

Kiedyś człowiek, który pisał tak brzydko jak ja zostawał lekarzem, bo nikt nie wiedział co pisze na sprawdzianach i egzaminach a teraz już nie jest tak łatwo, więc moja kariera jest mnie błyskotliwa.
Kiedyś jako społeczeństwo byliśmy zdecydowanie głupsi i mieliśmy zdecydowanie ograniczoną wiedzę, względem tego co wiemy dzisiaj.


@ChickenDriver: To było dawno. Od kilku ładnych lat ludzie są coraz głupsi, coraz mniej wiedzą, coraz gorzej myślą.