Wpis z mikrobloga

  • 0
@RebornAnimal: Wiem, że za 200zł kupię shit co wytrzyma może z rok, kółka mi się szybko wytrą, a łożyska wyrobią - mi to pasuje. Nie będę kupował rolek za 1000zł żeby je wrzucić do szafy na 10 lat)jak mi się nie spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej cenie jest kilka różnych modeli i producentów, myślałem, że może ktoś coś takiego miał i może polecić na start.
@Hehehe115: cokolwiek w stylu oxelo mf500 z drugiej ręki szukaj.
A jak koniecznie szmaciaki to bierz obojętnie jakie, wszystkie są tak samo #!$%@? niezależnie od ceny i o ile skorupowe się różnią dopasowaniem do różnych rodzajów stopy to szmaciaki to jest JEDEN I TEN SAM #!$%@?.
  • 0
@Vetinari: Chce po prostu z różową pojeździć czasem w weekend, ona też ma jakieś marketówki i daje rade. Chodzi tu o stricte rekreacyjną jazdę, zamiast spaceru. Obczaję te oxelo, jak będą faktycznie wyraźnie lepsze to dołożę do nich.
@Hehehe115: jak juz kupisz to dziadostwo za 200pln to pierwsze co zrobisz zanim zaczniesz pierwsze proby to zdemontuj ten hamulec i wyrzuć do kosza. Czasami mozna zdemontowac zupelnie a czasami zostawic fragment plastiku i dokonczyc szlifierka katowa.
  • 0
@wasyliada: No teraz się mocno zastanawiam, bo widziałem na YouTube ich "stabilność". Jak jeździłem na łyżwach to w hokejówkach nie było zbytnio mowy o jakimś ruchu stopy, jak widzę co się dzieje w takich materiałowych to się boję o kontuzje. Widzę, że jest sporo używek do sprzedania, ale też nie wiem co szukać, patrzyłem na rollerblade i powerslide - też w większości są materiału. Możesz podrzucić mi kilka jakichś modeli co