Wpis z mikrobloga

@StaszekGGG: Ile razy miałeś kontrole? Przecież to jest wabik na policje. Ja miałem dominatora gp na jeden dzień i wróciłem do serii. To jest fajne na jeden dzień, ale w dalszej perspektywie Cię irytuje i #!$%@? wszystkich dookoła. Co do takich lamp z alie to kolejne proszenie się o kłopoty i zalatuje wieś tuningiem xD
@veranoo: Szczerze to nigdy () a jeździłem wszędzie w nocy i za dnia tylko nie odkręcałem w ruchu ulicznym oprócz jak sie przeciskałem między wolno jadącymi/korek samochodami to delikatna przegazówka(mimo to głośno) żeby ostrzec że jade i żeby komuś nagle nie przyszło do zmiany pasa i mnie nie #!$%@?ł bo gdyby nie to to już by mnie nie było

A ten dźwięk to miód na
@Spajkuss: Spoko, wzdłuż s8 jest fajna traska z winkami, generalnie w mazowieckim nie ma gdzie jeździć, trzeba jechać w Bieszczady, które planuje w czerwcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@everybodykombinerki: My!? Kolega sie pochwalił nowym nabytkiem a ty i koledzy zaczynacie snuć jakieś ubzdurane farmazony z dupy którą ewidentnie ściska tak że para uszami wylatuje a gówno ręcona []I to jest #!$%@? żenujące żeby chwalić sie swoim cebulactwem i myśleć że sie jest fajnym () A teraz jeszcze mi powiedz że nie potrafie pisać bo jestem analfabetą (ʘ
@Spajkuss: Powodzenia a jak chcesz dobry olej tylo ciut $$ MOTUL 7100 polecam ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Motorek na tym olejku śmiga jak cygan po domach ( ͡ ͜ʖ ͡) ( ) Nie każdy olej pasuje bo Cebra ma Wet Clutch aka mokre sprzęgło

Widzisz baranom dupsko ściska a ja nie lubie baranów którym ściska dupsko bo
typy mnie zwyzywały po tym, jak zwróciłem uwagę by nie dudnili wydechem :-)


@everybodykombinerki: Że co!? Sory ale jesteś gorszym debilem niż myślałęm i żadne twoje #!$%@? tego nie zmieni!! Bez żżdnego powodu zaczeliście naskakiwać na kolege @Spajkuss bez żadnej podstawy wmawiając mu że odkręca wydech i #!$%@? jak #!$%@?!! I sie powtórze jestesś DEBILEM bo normalni ludzie takich farmazonów nie piszą I jesteś DEBILEM bo tego nie rozumumiesz i teraz