Wpis z mikrobloga

Sytuacja:
Mam możliwość spotkania się z całkiem ładną dziewczyną, młodszą o 10 lat (ja mam 36) na miłe spotkanie w hotelu - winko, seks, pogaduchy. Już się widzieliśmy i było troche ognia ale bez wkładania do środeczka. Laska jest naprawdę ostra, zna się na rzeczy i napewno miło zaskoczy. Normalnie bym się nie zastanawiał ale mieszka daleko wiec całość wyniesie mnie około 500zł. Kasy nie mam za dużo a dodatkowo #depresja i taka podróż strasznie mnie zmęczy.

Niby tak chłodno kalkulując będąc z nią od 15 do 10 rano można sporo podziałać a i jakieś wspomnienia będą i przeżycia. No i zawsze to nie z dziwką co robi swoją robotę 15 minut i do widzenia tylko ona poprostu ma na to ochotę. Dodatkowo raczej bedę mógł liczyć na powtórki co miesiąc lub co dwa miesiące. Nie piszcie mi, że sam mam ocenić - mnie ciekawi jak Wy to czujecie.

Chyba gdybym miał wiecej kasy i nie był w pozimowej depresji bym się nie zastanawiał tylko korzystał. Co myślicie?
(zdjecie nie powiązane z tematem)
#zwiazki #ons #seks #pytanie #kiciochpyta #ankieta #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #relacjedamskomeskie
Blueweb - Sytuacja:
Mam możliwość spotkania się z całkiem ładną dziewczyną, młodszą o...

źródło: stachurska (2)

Pobierz

Warto?

  • Tak, warto - taka znajomość to skarb. 70.9% (141)
  • Nie, nie warto - za daleko i za drogo. 9.5% (19)
  • Lepiej siedzieć w domu i patrzeć w okno. 11.1% (22)
  • Odpuść i zaczekaj, aż depresja zelżeje. 8.5% (17)

Oddanych głosów: 199

  • 9
@Big_Salceson

@Blueweb: Kurna, to jakaś zarzutka? 500 PLN to dużo? I mówię to w odniesieniu do średniej krajowej, bez żadnych urojeń programista15k


nie no pełna zgoda - biorąc pod uwagę korzyści te 500zl to nie jest tak dużo (patrząc na cennik lokalnych brzydkich, starych dziwek). niestety - dla przeciętnego Polaka robaka 5 stówek to kwota nad którą się trzeba sto razy zastanowić za nim się wyda
¯_(ツ)_/¯
@Blueweb: przecież pociąg na tym odcinku nie kosztuje 200zl, na 400km powinno wyjść coś koło 120zl w 2 strony. Nie musisz też brać hotelu za 2 stówy. Pewnie znajdziesz coś za 120. I już z 500zl się robi 250