Wpis z mikrobloga

Jako, że fachowiec od mieszkania uciekł, kolega pomógł mi z podokończeniem (bo nie mam narzędzi, jedynie cały materiał kupiłem ja):
- montaż 6 lamp sufitowych
- montaż 6 metrów karnisza
- montaż i obróbka 6 metrów maskownicy do karnisza
- położenie 3.5 metrów płytek 60x60 cm w kuchni
- montaż lustra w łazience (150x90 cm)
- przesunięcie sufitowego kabla do oświetlenia o 100 cm
- montaż 5 akcesorii łazienkowych (haczyki, uchwyty)

Część robił on sam, część razem. Długo nam z tego zeszło, bo czasami czegoś brakowało i musielśmy podskoczyć do sklepu, albo pojechać przyciąć płytki. Ile mu odpalić za coś takiego? Jak sprawdzam sobie wg cenników jakie dostawałem w różnych wycenach, to wychodzi 2500 zł, no ale wydaje mi się za dużo. Jak go się pytałem, to w sumie sam nie wie i woli bym to ja powiedział xD Z jednej strony robiliśmy to łącznie z 7 dni rozbite na miesiąc, a z drugiej, dużo w sumie tego nie było xd

#pytanie #pytaniedoeksperta #remont #remontmieszkania #remontujzwykopem #mieszkanie #wykonczeniowka #kuchnia #lazienka #budowadomu #budujzwykopem #budownictwo
becvvv - Jako, że fachowiec od mieszkania uciekł, kolega pomógł mi z podokończeniem (...

źródło: EXCEL_0giiBSN1Dr

Pobierz
  • 7
  • 0
@buzitozamalo: nie wiem zbytnio, dużo z tego czasu też gadaliśmy, planowaliśmy rozmieszczenie itd. łącznie chyba 7 dni przyjeżdżał, ale ciężko powiedzieć ile z tego było roboty. Wszystko dałoby się zrobić w 1 dzień, ale się tak wszystko przeciągnęło, np. okazalo sie że jego boshowka nie nadawala się do cięcia plytek w widocznym miejscu i trzeba bylo pojechać uciąć plytki w firmie