Wpis z mikrobloga

@krytyk1205: "Grubas dopóki nie dojdzie do ładu z własną psychiką nigdy nie schudnie." Ale #!$%@? xD jak chłop jest gruby to leniwy ale jak kobieta to jest metafizyka, spotkanie z najwyższym i nie da się schudnąć xD Ja źle się czułem ze swoją wagą, zleciało 15kg i dalej po roku od tego momentu umiem trzymać odpowiednią wagę bez wysiłku a na siłke chodzę z przyjemnością. Ja byłem i się z niej
  • 52
@girlsjustwannahavefun: No widzisz , a nie pomyślałaś o tym że ludzie się śmieją z grubasów bo w mediach coraz więcej mówią o tym że otyłość to normalność i że jest zdrowa ? Może mamy dosyć tego zakłamania i dokładania się do sluzby zdrowia dla grubasów którzy przez swoje lenistwo tą sluzbe zdrowia niepotrzebnie obciążają?
Noxter20 - @girlsjustwannahavefun: No widzisz , a nie pomyślałaś o tym że ludzie się ...

źródło: callie-1608131330

Pobierz
@Noxter20: ja nie twierdze ze otyłość jest zdrowa bo nie jest. Ale nie mam potrzeby wyśmiewać otyłych bo moje podatki idą na ich leczenie. Na leczenie narkomanów, alkoholików, dzieci chorych genetycznie od urodzenia tsz idzie. Czemu się z tego nie śmiejesz tylko akurat z grubasa? Myśle, ze serio miras masz ogromny kompleks tej otyłości. Może czas nad tym popracować? :)
gówno byłeś a nie grubasem, żadna osoba która w przeszłości była gruba nie będzie się wyśmiewać z innych grubych osób, a tym bardziej pisać o nich "wieprz", "maciora", "kaszalot".


@krytyk1205: w dupie byłaś i gówno widziałaś, pół życia byłem grubasem i ich wyśmiewam.

Wyśmiewaniem się z grubasów raczej nie zmobilizujemy ich do schudnięcia.


Oczywiście że zmobilizujemy - każdy grubas, którego znam, wziął się za siebie po to żeby być bardziej atrakcyjnym
@ApoIIyon: Nie wiesz czy osoba gruba, która przechodziła obok Ciebie w sklepie nie jest właśnie na etapie zrzucania wagi, więc nie wyśmiewaj kogoś innego. Nie wiesz dlaczego ta osoba jest gruba, nie wiesz przez co przeszła, więc nie oceniaj w taki sposób. I też żeby nie było, że bronię grubych osób - niektóre pewnie się obżerały, ale nie wszystkie.

@Noxter20 jw. Dodam jeszcze to, że śmianie się z grubych osób może
@krytyk1205: Dlaczego nie trąbi się dookoła o akceptacji narkomanów i alkoholików? Otyłość to bardzo poważne schorzenie, a nie genotyp, to trzeba leczyć, a nie gloryfikować. Z jakiegoś powodu społeczeństwo zdaje się akceptować uzależnienie od żarcia i złe nawyki żywieniowe.

Co ciekawe, w reklamach maczków i KFC, nigdy nie znajdziecie żadnego grubasa, wszyscy są fit, piękni i młodzi.