Wpis z mikrobloga

Z ludzi bez nogi, homo, nieładnych, z odstającymi uszami, cofniętą szczęką, zakolami też będziecie kisnąć i pisać, że was to obrzydza?


@krytyk1205 Ogólnie to mam głęboko w dupie, czy ktoś jest grubasem czy szczurem, itd. Ale akurat to porównanie nie ma zbytnio sensu, bo porównujesz sytuacje zazwyczaj niezawinione z otyłością, z którą sytuacja jest odwrotna
Jeśli ktoś nie potrafi panować nad własną miską, to jak ma panować nad podwładnymi w pracy, rodziną czy jakimikolwiek innymi wyzwaniami? To jest wielki baner "mam słaby charakter i nie mam silnej woli".


@BennyLava: ale ty jesteś ograniczony () Co ma piernik do wiatraka. Osoba otyła może sobie świetnie radzić w pracy a nie radzić sobie z rozładowaniem stresu w inny sposób niż jedzenie lub nałogi.

A
@symetrysta: w Japonii dobrze jest widziane pracowanie po 12 godzin na dobę i drzemki w pracy bo jak wychodzisz po 8 to się nie angażujesz w pracę X.D (ciekawe dlaczego tak wielu tam samobójców). Nie powinno się również odmawiać chlania do odcięcia z pracodawcą bo to też jest niemile widziane. Publicznie nie powinno się wycierać nosa lepiej siąkać, a podczas jedzenia mile widziane jest siorbanie.

Nie każde zwyczaje są dobre