Wpis z mikrobloga

@OrgStJones: Jednak wszyscy skareptosceptyczni będą w kółko j e b a ć tylko Ukrainę, a to że Ruskie są winne wielokrotnie bardziej za morderstwa, fwałty, rabunki, krzywdy, okupacje, zniewolenie i fakt że z Ukraincami można rozmawiać a z ruskimi już nie, i to ruscy dalej nam grożą zagładą.
  • Odpowiedz
@OrgStJones: Przecież w tym idiotycznym memie nie są porównywane nawet ofiary z jakichś konkretnych wydarzeń historycznych, tylko Wołyń vs wszystko od Rosji. Poza tym sprytnie pominięty zostaje fakt, że Ukraińcy byli przez większość historii częścią rosyjskiej armii i wszelkich służb.
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: jak jestem na tym tagu od początku wojny to jeszcze nie widziałem, żeby ktoś kwestionował ruskie zbrodnie na Polakach, za to widziałem setki wypisów usprawiedliwiających rzeź Wołyńską xD
  • Odpowiedz
Jednak wszyscy skareptosceptyczni będą w kółko j e b a ć tylko Ukrainę, a to że Ruskie są winne wielokrotnie bardziej za morderstwa, fwałty, rabunki, krzywdy, okupacje, zniewolenie i fakt że z Ukraincami można rozmawiać a z ruskimi już nie, i to ruscy dalej nam grożą zagładą.


@jacek007g: to chyba logiczne że od sojusznika wymagasz aby szanował twoje wartości, bo wróg ich nie szanuje z definicji.
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: i to jest argument za czym? Żeby lepiej traktować ukrów od russkich? Żeby odpuścić rozliczenie, nie dążyć do prawdy historycznej, przeprosin itp. Stwierdzić, że za jedno ludobójstwo kochamy naród, a za kilka nienawidzimy. Czy o co chodzi?

  • Odpowiedz
@kleszczu22: Nie nasza wina że Rosja ma dłuższą listę. Często właśnie jak napisał @jacek007g Zbrodnie rosyjskie przez jej zwolenników są odstawiane daleko na bok, ale Wołyń piętnowany ile fabryka dała. Ludobójstwo to ludobójstwo. Mają problem z gloryfikowaniem bandery na UA, ale już im nie przeszkadza gloryfikacja katów całych narodów w tym Polaków. Mieli spory problem z tym że polska administracja zmieniła nazwę na mapach z Kaliningradu na Królewiec, tymczasem:
  • Odpowiedz
@jacek007g: porusza się temat Wołynia, bo Ukraińcy chcą być naszymi "braćmi" chcemy mieć przyjacielskie relacje itp. dlatego wymagamy od nich rozliczenia z przeszłością..
Rosja to naród nam wrogi, jak chcesz czegoś od nich wymagać? W dupie mamy ich i relacje z nimi bo i tak nic nie uzyskamy.
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: a gdzie ja to napisałem? Ale umniejszanie Wolyniowi bo ruscy przez 1000 lat zabili więcej ludzi to głupota. Z resztą Rosja i Ukraina to to samo, tak samo dziki kraj, który razem popełniał zbrodnie
  • Odpowiedz