Wpis z mikrobloga

  • 158
@robertx: No ip 14 pro, jest droższa o 200zł, co jest IMO kpiną, bo gdzie apple a gdzie xiaomi. Siłą ksiomi, było to, że były w miarę tanie, jak na to co oferują. Ale jak się zrównują z iphone'ami cenowo, to już bez sensu trochę
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: nic sie nie stalo, xiaomi z cenami #!$%@?, do tego polski dystrybutor rowniez dolozyl swoje.
A najlepsze jest to, ze za pol roku ten telefon bedzie chodzil po 3-4k bo tak "trzymaja" cene xiaomi.

Pomijajac juz to ze zainteresowanie pewnie bedzie nikle, skoro za tyle samo mozna miec IP pro czy s23 ultra, wiec kto wybierze ulomna i zbugowana nakladke od xiaomi?
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Ja po przeczytaniu kilku artykułów czy filmów od @niebezpiecznik-pl zdecydowałem się na iPhone, może nie najnowszy flagowiec ale nie żałuję.
Swoją droga Niebezpiecznik świetne wystąpienie u Iwucia na kanale, przyjemnie się Was słuchało i przekonałeś mnie do kilku rzeczy :-)
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 Xiaomi poszło śladami Huawei. Huawei na początku to także były takie telefony z dobrymi parametrami. Te chociaż miały fajne aparaty, Xiaomi ma zbugowane MIUI XD. Jeszcze tylko bana brakuje.
  • Odpowiedz