Wpis z mikrobloga

@LonNon: To #!$%@?. Jedyne co to ratuje ze to nie tinder tylko badoo (tam jest siedzą znacznie gorsze osoby) oraz odległość ustawiona na pół planety+ baba ze zdjęcia prócz tego ze ma własną grawitacje to te foty są całkiem ładne, na tle przepitych patusiar mogła być wyżej.
  • Odpowiedz
@marcus777: ja uważam, że za pisanie takich rzeczy do ulanych spaślaków 0/10 powinny być łagry albo kary cielesne.

Mi by było wstyd w ogóle dać jej lajka z profilu z moim wizerunkiem. Bałbym się, ze któryś z moich znajomych się dowie i będę musiał jebnac magika.

Co dopiero proponować fwb takiej ogrzycy.. świat się kończy
  • Odpowiedz
@LonNon: Spermiarstwo + desperacja i takie efekty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Facet chce pobzykać musi stawać na głowie i robić z siebie pajaca, a i tak kończy się na ręcznym.
Laska chce pobzykać to odpisuje o której i gdzie pierwszemu lepszemu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: tylko, ze waszym zdaniem facetowy odpad to każdy facet poniżej 180cm czyli tak naprawdę większość populacji, a laska żeby być odpadem musi byc potworzycą posiadająca chorobliwą nadwagę i to jak widać nie dla każdego. Jest różnica...

Mam wrażenie że bycie laską to praktycznie same przywileje, a chcecie mieć ich jeszcze więcej xD dlatego #!$%@? wszystkie feministki
  • Odpowiedz
@dzkeson: well, to nie wina kobiet że spermiarze chcą każdą dziurę, byle była

Jak tym wszystkim amantom laska z tindera zaczełaby pisać "nie uprawiam seksu" to by poznikali. A kobiety nie szukają facetow dla seksu, więc mają więcej wymagań
  • Odpowiedz