Wpis z mikrobloga

Alarm UFO w Narodowej Obronie Powietrznej NORAD, 20 września 1957 roku.
W dniu 20 września 1957 r. o godzinie 15:05:48 (czasu EDT) ogłoszono alarm obrony powietrznej Stanów Zjednoczonych. Przez kolejne pół godziny amerykańskie radary śledziły dwa lub trzy hipersoniczne obiekty, które przelatywały przez dwa stany oraz przez terytorium Kanady. Obiekty poruszały się z prędkościami od 1 287 km/h do 30 578 km/h, a ich wysokość wynosiła od 15 240 m do 41 148 m. Warto zauważyć, że do dziś nie jest możliwe odtworzenie osiągnięć tych obiektów.
https://ufonapowaznie.pl/alarm-ufo-w-narodowej-obronie-powietrznej-norad-20-wrzesnia-1957-roku/

Tłumaczone i pisane po godzinach, dlatego proszę o wyrozumiałość w wytykaniu błędów.

#ufo #uap #ufonapowaznie #usa
  • 15
Obiekty poruszały się z prędkościami od 1 287 km/h do 30 578 km/h, a ich wysokość wynosiła od 15 240 m do 41 148 m.


@Heekate: I dalej ktoś powie, że to ziemska technologia? xD

Już nie wspomnę o przeciążeniu, które działa( a raczej nie działa). R0chają fizyke bez mydła.

Jak trzeba być ograniczonym, aby myśleć, że jesteśmy sami - przecież sami jesteśmy takimi kosmitami. Uważamy sie za pępek świata, a
Daje 5-10 lat i bedzie wszystko jasne. Ta cała zabawa trwa od lat 1940 ( oficjalnie ).

@Mr_3nKi_: 5-10 lat? Nie widzę powodu, dlaczego miałoby to dla tak szybko skończyć. Ostatnim razem media o raporcie i o UFO w kształcie tic taca siedziało cicho. Źródło rozgłos dopiero na wieść o zestrzelonych chińskich balkonach.
@Korda: Tak jak napisałem - trwa to już od 1940 ( oficjalnie). Teraz przez przypadek Były agent CIA publikuje dokumenty/nagrania? Później wychodzą nowe ( bardziej widoczne nagrania - mam na myśli kule z Afganistanu) Najpierw było zdjęcie podajrze z helikoptera z USA, potem nagranie z Afganistanu ( ten sam lub 1:1 identyczny obiekt ). Znamy z historii wiele przypadków "ujawnienia", ale nigdy nie były aż tak poważnie analizowane, pokazywane opinii publicznej.
@Mr_3nKi_: Widziałem nagranie, choć wygląda to, jakby było wrzucone w post produkcji, ale się nie znam. Niby zdaje się światło z dobrej strony odbijać.
Zresztą ja sam miałem przyjemność zobaczyć UFO w Polsce (chyba w 2021 r.), ale w kształcie Tic taca (i nie był tak metaliczny, a biały) i to w słoneczną pogodę. Też trochę wisiał w powietrzu, nim zniknął bez śladu (tylko się obejrzałem).
@Heekate dobra robota
Co prawda nie ma tego ciągłego napięcia jak się czyta u Mellona (bo u niego przebijając się przez cyferki i mapki ciągle czekamy na te wielkie WOW na końcu) ale nie ukrywajmy że mało kto by dotrwał do końca tekstu :)
Rosję zmieniłbym na ZSRR, wrzuciłbym krótkie dane techniczne ówczesnych myśliwców przechwytujących (F-102) razem z tabelką UFO tak aby mieć podgląd o jakiej różnicy mówimy; coś jak dla ludzi
  • 0
@Kwatermistrz:

ale nie ukrywajmy że mało kto by dotrwał do końca tekstu

No tekst jest przytłaczający i długi, dla zwykłego czytelnika.

jakiegoś działu - w stylu nie potwierdzone oraz obalone i ciekawostki.

Jak jest coś ciekawego na TT, to udostępniam i jest to widoczne na stronie. Co do nowego działu to raczej nie chciałbym iść w stronę sensacji.