Wpis z mikrobloga

Nurtuje mnie jedna kwestia,co jest powoduje większą szkodliwość ? Mimo że od kilkunastu lat kultura odurzania jest moim zainteresowaniem to stymulanty mimo epizodów nie ujmowały mnie jakoś bardzo i nasuwa mi się jedno pytanie,co jest bardziej szkodliwe,neurotoksyczne i z dwoja złego lepiej przyjąć ? 3cmc czy feta ? Opinie sa naprawde podzielone wiec uznalem ze nie bedzie lepszego miejsca niż: #narkotykizawszespoko
  • 20
@Nie_fair:

co jest bardziej szkodliwe,neurotoksyczne i z dwoja złego lepiej przyjąć ? 3cmc czy feta ?


To zależy od dawki, częstotliwości, czystości towaru oraz tego czy wgl dostajesz to co masz dostać. Poza tym dieta, aktywności, praca, pasje, hobby etc.

Przy zachowaniu małych dawek (20-30mg) oraz powyższych aspektów życia w harmonii to feta powinna mniej szkodliwa albo nawet nieszkodliwa jeśli będzie czysta a ty zachowasz bhp. Gorzej gdy aktywujesz choroby utajone
@grzyboslaw no raczej już taką sie nie uraczymy,niestety ale nowe pokolenie oprócz #!$%@? gustu muzycznego to ma #!$%@? gust w kwestii używek,kiedyś koks i whisky tudzież feta a teraz kryształ pod soplice malinową. Rzyg.
@Jakis_Leszek redukcja szkód nie jest mi opcja dlatego chyba jeszcze dycham i mam cale zęby XD

No cóż chcialem sie przekonac jakoś do tego 3cmc na weekend bo nigdzie kraja nie ma ale zostalem bardziej zniechęcony jednak i weekend spędze na alko i bakaniu..ech zachcialo mi sie wrażeń
@0dcinek po sobie odczulem ze te macwelusze bardziej mi szkodza na łeb i ogolnie niz feta ale no chcialem sie przekonac jakos,dowiedziec ze moze coś zle robie skoro to taki cud środek ze wyparl polaczyne, bo sie nadziwić nie moge jak do tego doszło
@Nie_fair: Kryształ wyparł fetę głównie ze względu na bardzo trudną dostępność dobrego białego w ostatnich latach.
Tu chodzi o wygodę i zysk dilerów, a nie o to, co jest lepsze i bardziej pożądane. Większość młodych nawet nie ma porównania, bo dobrej fety na oczy nie widzieli. Chociaż kryształy też różne są i przynajmniej w czasach legalu można było trafić na całkiem przyjemne substancje( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mindrape w sumie fakt,nie pomyslalem ze obecna gówniarzeria nie załapała się na dobrego władka i dlatego satysfakcjonuje taka tandeta

Dla mnie te krisy mają szczególne wady,wewnętrzna chęć dorzucenia,ogólna potrzeba dorzucenia by odnowić stan który spada po 40 min,do tego bardziej odczuwalny niepokój i ta sztuczna euforia..nie taka jak przy molly albo władku że aż sie włos jeżył,no cóż mój nos odchodzi na emeryturę zatem
@Nie_fair:

nie pomyslalem ze obecna gówniarzeria nie załapała się na dobrego władka i dlatego satysfakcjonuje taka tandeta


Ja do guwniarzy nie należę a nigdy nie widziałem rekreacyjnego zastosowania fety. Po prostu nie jaraja mnie typowo dopaminowe stimy, nie czuje w tym euforii po prostu pobudzenie i skupienie. Trochę lepiej jest z koksem ale nadal gdy innym załączy się słowotok to ja myśle nad sensem wszechświata lub prxemyslam kwestie związane z moim
@Nie_fair: Osobiście w sumie też mało co gustuję w stimach i zdarzy się baaardzo sporadycznie coś spróbować. Jednak co ciekawe jakoś ponad rok temu udało mi się trafić na fetę taką jak za dawnych lat, posypaną przez gościa z innego miasta, więc gdzieś tam jest dostępna na rynku, ale trzeba mieć sporo szczęścia.
Co do kryształów to jadłem też taki, który wydawał się bić na głowę fetę jeśli chodzi o subiektywną
@Nie_fair feta daje jakąś euforię? Brałem ze dwa trzy razy od starego feciarza i czułem czyste pobudzenie. Kryształ doustnie to fajna faza. Trochę pobudza ale daje też przyjemna euforię. Takie 3mmc jest bardzo przyjemne. A co do szkodliwości nie wiem, może i kryształ bardziej, ale co to zmienia skoro feta mega bardzo ryje beret i ciało. Także z dwojga złego raz na jakiś czas dla przyjemności wolałbym kryształ