Wpis z mikrobloga

Koleżanka stwierdziła, że jak ubieram się w Pepco to jestem dla niej biedaczką ( _) pomimo, że łapie tam oryginalne koszulki Pepco za 15 zl


@jmuhha: Jeśli ubierasz się w Pepco bo nie masz pieniędzy a tam są najtańsze nowe ciuchy to tak jesteś biedaczką. Jeśli masz pieniądze a mimo to chcesz tanio się ubierać w ciuchy jakości najgorszych sieciówek to nie jesteś biedaczką. Proste.
stwierdziła, że jak ubieram się w Pepco to jestem dla niej biedaczką


@jmuhha: ok i co z tego że jesteś biedaczką? To jakaś zbrodnia czy nietakt jak zwymiotowanie w towarzystwie? A może należy się tego wstydzić jak wypadniętego dysku przez zakolaka? Ciekawi mnie do czego miały prowadzić te wnioski. Że już nie będzie z tobą rozmawiać czy o co chodzi?
@jmuhha: @Aurezaliusz @WonszWykopowy @JakKompocikToTylkoTruskawkowy jak byłem młdoszy w wieku licealnym i studenckim to chciałem się ,,lansować" ubierałem się markowo typu koszulka za 99zł wzwyż z swaggowych marek, spodnie powyzej 200zł. Jednak potem mi przeszło, ubieram się w spodnie i kosuzlki z Zary, HM itp i innych ciuchach po przecenach.
Bez nadruków i wzorów.

jedynie co to buty muszą być markowe, bo nie chce wymieniać ich co sezon a taki buty z
@jmuhha: Nigdy nie byłem w pepko, ale ciuchy z większości popularnych sieciówek w Polsce nadają się na szmaty do podłogi. Jedne są drogie, drugie tanie, ale za to jakość zawsze jest #!$%@?.