Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy w #aferaanalna? Że mnóstwo dynamicznych Mariuszy ma za żony właśnie takie p0lki co za młodu robiły jeszcze gorsze akcje, a myślą, że akurat ich to miała jednego chłopaka na studiach. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@derton778: normalni ludzie nie przejmuja sie takimi rzeczami, poniewaz sami robili rozne rzeczy i wiedza, ze kobiety tez robia rozne rzeczy, a wchodzac w zwiazek nie rozkminiaja
  • 0
normalni ludzie nie przejmuja sie takimi rzeczami, poniewaz sami robili rozne rzeczy i wiedza, ze kobiety tez robia rozne rzeczy, a wchodzac w zwiazek nie rozkminiaja o przeszlosci swojej kobiety, bo lioczy sie to, jaka jest osoba


@greenbong: tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
normalni ludzie nie przejmuja sie takimi rzeczami, poniewaz sami robili rozne rzeczy i wiedza, ze kobiety tez robia rozne rzeczy


@greenbong: Normalni ludzie czyt. mężczyźni żeby robić te "różne rzeczy" muszą nie źle się postarać, a kobiety wystarczy, że ściągną majtki
wchodzac w zwiazek nie rozkminiaja o przeszlosci swojej kobiety, bo lioczy sie to, jaka jest osoba


tylko mentalne przegrywy maja z tym problem


@greenbong:
A po czasie się okazuje, że pani miała dłuższy epizod pracując w agencji. Na dokładkę proceder kontynuuje dorywczo za plecami męża, bo łatwa kasa uzależnia, a przy okazji ma rozrywkę
@Orage: nie uważam że muszą się nieźle postarać
Ja już chyba zrobiłem wszystko w seksie co chciałem, a według mireczkow to bym nigdy nie zaruchal, bo mam 165cm wzrostu i zakola xd
według mireczkow to bym nigdy nie zaruchal, bo mam 165cm wzrostu i zakola xd


@greenbong: Good for you, ale sprowadzanie świata do własnych doświadczeń nie jest dobrym pomysłem
@derton778: Chcesz ślubu w 2023 ? Chyba cię coś popierd*liło typie XDDD
Spójrz sobie ile jest rozwodów u nas i odpowiedz na pytanie czy powinno się nadal żenić

Moja kuzynka wyszła za mąż, urodziła mężowi córeczkę, a po roku już od narodzin wzięli rozwód.
Po roku. To po ch*j brać ten ślub, składać pieniądze na wesele i starać się ?

Tak wygląda rzeczywistość wielu nowych rodzin
Kolejny dowód na to, że jak #slub to tylko z dziewicą. Analną też.


@derton778: Podbijam. Kilka dekad temu to była jeszcze norma...


@Ivan_III: XD² co jeden zabytkowy pałac to historia małżeństwa na papierze, a w praktyce same zdrady, ale żyjcie sobie mitami. Nie, dawniej nie było inaczej. Jest stały procent psychopatów, narcyzów, niewiernych, morderców, #!$%@?ów, homoseksualistów, wiernych partnerów. Nawet gdy jakieś zachowania kiedyś były bardziej potępiane to i tak ktoś
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.