Wpis z mikrobloga

#biedanonim
#rozowepaski uwielbiają zakapiorów, którzy wszczynają bójki są agresywni itp. Jeśli tak ma to wyglądać, to nie mam zamiaru być atrakcyjny dla tych zwierząt. Oczywiście gdy ktoś do mnie zacznie startować, to nie będę stał jak #!$%@?, tylko będę się bronił, ale nigdy nie będę do nikogo pierwszy zaczynał - tylko się bronił. Nigdy nie będę pił alkoholu, nigdy nie będę ćpał, nigdy będę inicjował agresji, ani łamał świadomie prawa. Serio wole być taki i być sam niż być agresywnym zwierzęciem atrakcyjnym tym samym dla innych zwierząt płci przeciwnej.
#takaprawda #przegryw #blackpill #redpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow



· Flagi: #000baitalert
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 29
  • Odpowiedz
którzy wszczynają bójki są agresywni


@mirko_anonim: czy oni są agresywni świadomie, sterują tą agresją, czy też wkurza ich każda bzdura i powinni najpierw leczyć się psychiatrycznie bo taka agresja nie jest normalna a oni uważają ją za rzecz przeszkadzającą im w życiu?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @AlienFromWenus: jakie to ma znaczenia czy świadomi INICJUJĄ agresywne zachowania, czy dlatego bo są walnięcie i nadają się do Tworek? Jak ktoś jest inicjatorem agresji (nie mylić z osobą, która się broni agresją przed agresorem) i jak jakiemuś różowemu się to podoba, to dla mnie są to zwykłe zwierzęta niewarte splunięcia.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ma znaczenie bo nie rozumiem dlaczego faceci są agresywni w sytuacjach nie wymagających agresji, czemu z własnej nieprzymuszonej woli robią sobie krzywdę w postaci nerwów i dlaczego mają za mało IQ by umieć powiedzieć sobie stop tylko zachowują się jak prymitywne zwierzęta? Czy oniesa swiadomi tego, walczą z tym, lubią to, czy myślą że każdy człowiek powinien taki być, a kto nie jest to ten jest chory? Cierpią przez
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: a potem cyk jeden z drugim naczytał się takich kocopołow że wszystkie i każda i potem mamy wysyp wysrywów w stylu "nigdy z kobietami nie rozmawiałem ale nie muszę bo dzięki wykopowi wiem jakie są i dlatego wolę być sam bo związki nie mają sensu i każdą będę odrzucał a jak dostanę depresji z samotności to i tak winne będą wszystkie kobiety z powodu ich natury" xd
  • Odpowiedz
Serio wole być taki i być sam niż być agresywnym zwierzęciem atrakcyjnym tym samym dla innych zwierząt płci przeciwnej


@mirko_anonim:

To koorwa nie bądź xD i co jak podbije do ciebie jakaś laska to jej powiesz wprost "nie jestem zainteresowany, jesteś kobietą a kobiety to prymitywne zwierzęta lecące na agresję a ty jesteś taka sama jak wszystkie, nawet nie muszę z tobą rozmawiać by to wiedzieć i nawet nie wmawiaj
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445:

"Baby leco tylko na hajs/na wzrost/na agresywnych sebiksów więc ja nie mam szans więc nawet nie będę wchodził w jakiekolwiek interakcje z kobietami"

Dzięki temu nie ma możliwości zweryfikowania własnych poglądów i są jakby w statusie ochronnym.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie warto się wdawać w bójki bo życie to nie film czy zabawa. Jeden zbyt mocny cios, walnięcie głową w krawężnik i możesz kogoś zabić lub zrobić z niego warzywo, albo sam tak skończyć. Najlepiej nosić gaz, żeby w razie w prysnąć i uciekać.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: co do wyczucia kiedy być agresywnym, a kiedy nie to musiałabyś być facetem aby to zrozumieć. W skrócie jeśli coś narusza Twój najwyższy priorytet, godzi w Twoje najwyższe wartości to wtedy pojawia się agresja samoistnie. Kobiety raczej też tak mają ale częściej duszą w sobie agresję ze strachu albo przerzucają jej otwartą formę na jakąś dokuczliwość i agresję psychiczną.

Aa faceci też są często agresywni aby pokazać kto ma
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: czyli męska agresja to jest to samo co babska z tym że dochodzi brak blokady w postaci obaw przed konsekwencjami w postaci wpierddolu od silniejszego?

To dlaczego u facetów pojawia się agresja gdy kobieta im szczerze mówi, bez awantury, co jej w nim nie pasuje, mimo iż sam oczekiwał, że będzie asertywna i szczera?

I o jakich postach mówisz xd
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: dlatego, że kobieta odrzucając faceta i wymieniając za co atakuje jego słabości i niedoskonałości. Z jednej strony to logiczne, że jak chciał odpowiedzi szczerej to ją dostał ale z drugiej mężczyzna też jest emocjonalną istotą, tak samo jak kobieta. W dodatku na nas też ciąży ,,problem przekazania genów", a kobieta mówiąc, że odrzuca go ze względu na jakieś cechy mówi jednocześnie ,,nie jesteś wart rozmnożenia, w mojej ocenie Twoja
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

"Baby leco tylko na hajs/na wzrost/na agresywnych sebiksów więc ja nie mam szans więc nawet nie będę wchodził w jakiekolwiek interakcje z kobietami"

Dzięki temu nie ma możliwości zweryfikowania własnych poglądów i są jakby w statusie ochronnym.


A ja wchodze w interakcje z kobietami i potwierdzam, że kobiety pociąga wzrost, majątek i agresja (nie tylko i nie głównie, ale też i bardziej niż np. empatia, czy te mityczne pasje).
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi:

Czyli nie ważne co kobieta zrobi to i tak będzie źle xD

Odrzuci faceta i powie mu szczerze że jest np za niski - hurr durr może zostać nawet zabita dlatego, że wytknęła niedoskonałości temu
  • Odpowiedz