Wpis z mikrobloga

Czy jak patrzycie na zachowanie Maxima od momentu gdy wszedł to jakie macie odczucia co do tego faceta?
Czy wydaje on się wam w 100% szczery czy może ma dar przekonywania?
A jeśli to drugie to wg was jaki miałby cel aby uczestniczyć w tym projekcie TL?
Bo mi intuicja mówi że on tu przyszedł po obywatelstwo i paszport

#truelove
  • 12
  • Odpowiedz
Bo mi intuicja mówi że on tu przyszedł po obywatelstwo i paszport


@Fajlip1111: Od początku tak uważam. On potrafi wiele z siebie dać, żeby się dopasować do kobiety. Widać, że mu za każdym razem bardzo zależy obojętnie która by to nie była Klaudię po jej fochach chciał odpuścić, ale jednak wytrwał. Dla obywatelstwa w jego sytuacji jest w stanie wiele zniesć
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: ja podszedłem od początku negatywnie do Maxa bo był ze wschodu, ale z biegiem czasu zmieniłem o nim zdanie - uważam że jest chamowaty ale ma szczere intencje. Podobają mi się ludzie z jakimiś zasadami, a wydaje mi się że on je posiada i chyba jako jedyny zabiegał o swoje partnerki nawet jak już pozornie nie musiał.
PS: nie trafia do mnie argumentacja że przyszedł po obywatelstwo bo z tego
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: moim zdaniem zyskalby jeszcze wiecej gdyby jednak nie bariera językowa, jesli w pelni moglby wyrazic co myśli, a nie tak koślawo, to wszystkie laski by na niego lecialy, bo jest pewny siebie, potrafi zartowac, ma zasady i umie kobiecie okazac atencje gdy mu sie podoba, ale nie w takim namolnym stylu, jak chlopcy Agacie, pierwszy Mati chyba mial i ten drugi Oleh
  • Odpowiedz
ja podszedłem od początku negatywnie do Maxa bo był ze wschodu, ale z biegiem czasu zmieniłem o nim zdanie - uważam że jest chamowaty ale ma szczere intencje. Podobają mi się ludzie z jakimiś zasadami, a wydaje mi się że on je posiada i chyba jako jedyny zabiegał o swoje partnerki nawet jak już pozornie nie musiał.


@kipman1: miałam to samo, a teraz sama bym takiego chciała ( ͡
  • Odpowiedz
Ja na początku miałam mieszane uczucia, ciężko go było rozgryźć i jeszcze ta psychoPatka. Ale z czasem się rozkręcił, wyluzował i na prawdę się stara w każdej relacji. Wedlug mnie jest tam jedynym prawdziwym facetem, umie zadbać o kobietę, ma swoje zdanie i nie boi się go wyrazić, nie ściemnia i nie manipuluje, jest szczery. Przynajmniej ja go tak odbieram. Wiadomo, że są zachowania, które mi się u niego nie podobają, no
  • Odpowiedz