Wpis z mikrobloga

@gorzki99 fakt moderacja jest upośledzona :D
Chcesz inny przykład? Użytkownik Adamtke, spamuje, produkuje głupoty, obraża i ostatnio dowiedziałem się, że ma tu przynajmniej dwa dodatkowe konta tworzące jakiś czas temu dokładnie ten sam szurski kontent zmarzluch77 i jerzy_szyba i co? Otóż nic XDD, zgłoszenie odrzucone XDDDD.

Możesz odwalić robotę za moderację i podać im dowody na złotej tacy, a i tak zleją to ciepłym moczem i pora na cs'a XDDD.

#moderacja słyszycie,
@slabyslabek: Ale czekaj. Ja ta nie mam problemu z ty jakie ktos ma poglady. Ponoc mamy wolnosc slowa. Wiec mi nie przeszkadza kto se cos tam pisze.

Ale jak flooduje, spamuje co kilka chwil na mikro, uzywa wulgarnych slow (czego ponoc nie wolno), obraza bezposrednio (czego ponoc tez nie wolno - ja dostalem banana za gamonia i debila - koles sobie hula twierdzi ze moze obrazac bo mu wolno - i
@gorzki99 ja też nie mam problemu z poglądami ludzi, dopóki nie zaczną probować ograniczać poglądów innych osób, a tym kolega Adamtke się głównie zajmuje. Zacznij z nim dyskutować, obnażać jego manipulacje i łapać za słówka to okaże się, że pracujesz dla "nich" XDD. W przestrzeni publicznej nie ma miejsca na nietolerancję dla drugiej osoby. Biorąc pod uwagę, że gość na ewidentne dwa uśpione konta jestem zniesmaczony jak moderacja olewa tą kwestię.

No