Wpis z mikrobloga

195 232 + 107 = 195 339

Wczorajsze ujeżdżanie zachodniopomorskich asfaltów i jednego przypadkowo nieprzypadkowego ujebu (lub #!$%@?, ale nie jestem profesorem Miodkiem więc sami se ustalcie)

Poza standardowymi dla województwa drogami o jakości asfaltu dyskusyjnej jak proweniencja kogoś w długim, ciemnym płaszczu przestającego w ciemnym zaułku obok szkoły, trafiły się też dwa fragmenty cudowne niczym papież.

Mowa tutaj o ciągu pieszo-rowerowym ze wsi Mierzyn do Karlina, który poza kilkoma głupotkami jest całkiem nieźle wykonany i całkiem wygodny, nawet jak na CPR, o czym co nieco nagrałem i wrzucę film, pewnikiem jutro (albo i nie jutro)

Drugim wiśniem na torcie tej pomorskiej karuzeli dyskusyjnej jakości asfaltów była ścieżka rowerowa wytyczona na starej linii kolei wąskotorowej. Trasa rowerowa w głównej mierze przebiega przez zupełnie odseparowane od ruchu ulicznego zakamarki powiatu białogardzkiego co tylko dodaje jej uroku (z niej też mam film i być może uda mi się go wrzucić jeszcze w weekend). Trasa zaczyna się we wsi Nasutowo (hłe hłe) a kończy szuterkiem klasy premium ok. 4 km przed Białogardem.

Powrót wypadał mi przez Białogard i wsie na północ od niego. Białogard to zresztą fascynujący przykład rozdwojenia jaźni: mają świetne pasy (no, jako takie) ruchu dla rowerów wydzielone z normalnej jezdni a zaraz za nimi patoCPRy na których można se ten głupi ryjec rozwalić o kawałek kostki, znak lub pieszego który wziął i zaplątał się między koła.

#rowerowyrownik #mordimernaszosie #100km #rower #szosa ##!$%@?

Skrypt | Statystyki
MordimerMadderdin - 195 232 + 107 = 195 339

Wczorajsze ujeżdżanie zachodniopomorskic...

źródło: lubię placki

Pobierz
  • 6
@pawlos10rs: Cny Pawlosie, dokładnie ten efekt chciałem uzyskać robiąc zdjęcia. Przygotowywałem się do tego pieczołowicie przez jakieś pięć minut, rad jestem że efekt się waszmości podoba :)
@krabozwierz To zależy który szymp... Moderator jakim młotkiem akurat będzie serwer naprawiał. Jak źle stuknie (a jak wiemy w serwerowni można źle stuknąć) to Mordi wyłapie bana :)
@cult_of_luna Prawda! Posypałem głowę popiołem, zmówiłem pacierz przed snem, ucałowałem stópki Jezuska i powiedziałem sobie że