Wpis z mikrobloga

siedzę na kilku grupach politycznych na FB, które mają dużo członków. przeróżnych - prawawka, leftawka, debatawka, dyspol, ideawka itp itd.
jest tam parę lewaków, przepraszam, oni się za lewaków nie mają - bardziej LIBERAŁÓW (XD) - a wiadomo, że liberał światopoglądowy to lewak. no, ale nieważne.
to, co pojawia się na tagu #neuropa to pojawia się też na tych grupkach. te same osoby uwijają się, żeby prowadzić swoją lewacką propagandę. są to zarówno płatne trolle z antypolskich fundacji sorosa, członkowie młodzieżówek totalnej opozycji, jak i fanatycy liberalizmu, którzy mają za dużo wolnego czasu(czyli lewusy).
zastanawiam się, jakie tu mają nicki, chociaż kilku się domyślam ;) może się ujawnicie?
@Vosemite @gardzenarodowcami @aegispolis @Kempes @Lukardio @PrzeKomentator @wierzgontycymbale @kapitan_bomba @ziumbalapl @McWozniak @Imperator_Wladek @NoJakNieJakTak
może ktoś z was? tutaj uprawiacie taką agresywną, antypolską propagandę, walicie sobie konia do koroluka i gromoty na TT, jak niektóre osóbki na tamtych grupach ;)

#polityka #facebook #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ukraina #heheszki
  • 43
@SirSherwood: no są to ludzie, którzy popierają progresywizm światopoglądowy, czyli aborcję, związki partnerskie, ateizm, relatywizm moralny, multikulti. chcą Polski jak elementu federacji europejskiej. są to z definicji antypolskie poglądy.
@Feuforce ale Konfederacja nie jest prorosyjska. jeśli w istocie w to wierzysz, to latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt mocno. ale bardziej myślę, że specjalnie tak piszesz, żeby obrzydzić ludziom Konfederację.
@mieszczanski_trubadur: Ty mi tu nie cytuj Gothica jako jakiś błyskotliwy tekst.
Nie da się wybronić partii która w swoich szeregach posiada JKM czy Brauna i jednocześnie udostępnia fejki jako wiadomości prawdziwe a po udowodnieniu im kłamstw udają, że nic się nie stało. Teraz Memcen zmienia retorykę, bo mu tak wyszło w badaniach, ale przeszłości partii i jej członków nie zmieni.
@mieszczanski_trubadur:

którzy popierają progresywizm światopoglądowy, czyli aborcję, związki partnerskie, ateizm, relatywizm moralny, multikulti. chcą Polski jak elementu federacji europejskiej. są to z definicji antypolskie poglądy.


I jak te rzeczy są antypolskie?

Multikulti które było dosłownie podstawą istnienia i sukcesu polski na arenie międzynarodowej? Pierw piast co zjednoczył zwaśnione plemiona do współpracy, potem sprowadzanie niemców w celu tworzenia wiosek, potem przyjęcie żydów, potem zjednoczenie z litwą. Już nie wspominam o białorusinach, tatarach,
@mieszczanski_trubadur: o #!$%@?, Neuropa tak bardzo już nie istnieje po wykopie 2.0 że pierwszy raz zostałem wyodrębniony, na żadnym jeszcze prawackim memie/poście nie doznałem jeszcze tego "zaszczytu".

Po pierwsze podaj mi przykład gdzie uprawiam "agresywną antypolską propagandę".

Po drugie nie siedzę na żadnych politycznych grupkach ma fejsie. Czasem na lokalnej grupce Polaków w UK cisnę z prawackich głąbów którzy sami mieszkając za granicą narzekają na Ukraińców czy to w Polsce czy