Wpis z mikrobloga

Wiele w życiu i internecie widziałem, więc nie dziwi mnie amok w jaki wpadły wykopowe incele. W końcu fakt, że jakaś kobieta uprawia ostry seks z zakolakiem i to przed 50tką burzy ich porządek świata. Natomiast robienie screenów z grupy na fejsbuku i wysyłanie ich do dzieci tej baby, to już według mnie zwyczajne sku...wo, zasługujące na pobyt w zakładzie karnym.

#aferaanalna #niepopularnaopinia
  • 60
Wiele w życiu i internecie widziałem, więc nie dziwi mnie amok w jaki wpadły wykopowe incele. W końcu fakt, że jakaś kobieta uprawia ostry seks z zakolakiem i to przed 50tką burzy ich porządek świata. Natomiast robienie screenów z grupy na fejsbuku i wysyłanie ich do dzieci tej baby, to już według mnie zwyczajne sku...wo, zasługujące na pobyt w zakładzie karnym.


@joazaxa: Jak już cię dupka czy tam dysk przestanie boleć
kolejny niepełnosprytny rycerz xd publikacja czyjegoś wizerunku i obsmarowywanie go przez szurnięte karyny bez żadnego powodu jest spoko, ale nagłośnienie zachowania tych karyn to już zbrodnia i znowu te zasrane incele xd niektóre wykopki jak zwykle przeginają, ale żeby bronić tych bab, to trzeba mieć nasrane we łbie
@joazaxa: jeżeli faktycznie zaczęto wysyłać takie informacje do jej dzieci (ponoć ma syna w wieku 10 lat), to jest już zachowanie karalne. Ja całą tę inbę obserwuję z rozbawieniem, ale dopóki jest po prostu darcie łacha z tej panny, to cóż - wykopki to umieją najlepiej. Sam się śmieję nie tyle z niej, co z kreatywności przeróbek i komentarzy, choć i tak mi jest jej szkoda, bo się stała pośmiewiskiem internetowej
robienie screenów z grupy na fejsbuku i wysyłanie ich do dzieci tej bab


@joazaxa: serio ona ma dzieciaki i wykopki #!$%@? taka akcje? ale wkopowe przegrywy to dno dna...
@joazaxa: ojej, ojej. Dobrze, że #!$%@?ństwem nie było zrobienie z typa jakiegoś demona i potraktowanie go jakby ją zgwałcił XD. Ignorancie ty #!$%@? obszczany. Pała i wąskie drzwi.