Wpis z mikrobloga

Wiele w życiu i internecie widziałem, więc nie dziwi mnie amok w jaki wpadły wykopowe incele. W końcu fakt, że jakaś kobieta uprawia ostry seks z zakolakiem i to przed 50tką burzy ich porządek świata. Natomiast robienie screenów z grupy na fejsbuku i wysyłanie ich do dzieci tej baby, to już według mnie zwyczajne sku...wo, zasługujące na pobyt w zakładzie karnym.

#aferaanalna #niepopularnaopinia
  • 60
  • Odpowiedz
@joazaxa: @dragon7 @RozowaZielonka Dlaczego wyslanie komus ogolnodostepnego komentarza z portalu spolecznosciowego jest "slabe" i nie powinno miec miejsca? XD Przeciez to nie jest zadna prywatna korespondencja tylko wlasnorecznie zamieszczony w internecie na publicznym portalu opis osobistej analnej przygody XD Tak wiem, ze na prywatnej grupie ale to nic a nic nie zmienia, regulamin wszyscy czlonkowie akceptowali
  • Odpowiedz
@joazaxa: ciekawe dlaczego tylko wykop postanowił zniszczyć życie tej kobiecie, czyżby dlatego ze siedzą tu głównie przedstawiciele incelstwa? Za daleko to poszło imo.
  • Odpowiedz
  • 0
ale do siebie nie równaj


@filixcastellano: Przecież to ty wyskoczyłeś z pederastycznymi fantazjami, nie ja: "na moje to ty zasługujesz żeby Krzysztof ci wszystkie kręgi świętym buzdyganem poprzestawiał".

A inbe z dziećmi wymyśliłeś Ty,


Ja nic nie wymyśliłem, tylko przeczytałem informację i ją skomentowałem.
  • Odpowiedz
@joazaxa: informację z dupy, dementowaną 30x.

A ja nie wyskoczyłem z fantazją, tylko napisałeś głupi post i jako KARĘ powinieneś mieć połamany kręgosłup przez Krzysztofa, a on łamie kręgosłupy tylko na jeden sposób. Jak dla ciebie to fantazja to już twoja sprawa, mimo że dla mnie obrzydliwa panie LPG+
  • Odpowiedz
@joazaxa: masz dowód, że ktoś napisał do jej dziecka?
Skąd wiesz że to był jakiś incel z wykopu? Afera rozlała się po całym interenecie...

Jak narazie to są chyba tylko plotki, rozsiewane przez dziewczyny z tej zamknietej grupy.
One przecież tam dowodów nie potrzebują. Każda mogła obsmarować losowego faceta w akompaniamencie poklasu innych użytkowniczek, więc teraz generują plotki na internautów.
  • Odpowiedz
  • 0
KARĘ powinieneś mieć połamany kręgosłup przez Krzysztofa, a on łamie kręgosłupy tylko na jeden sposób.


@filixcastellano: Powtórzę jeszcze raz - przestań wypisywać swoje pederastyczne fantazje. Krzysztof jest heteroseksualistą, więc twoje robienie z niego pederasty jest żałosne.
  • Odpowiedz
@joazaxa: nie wiem ile dzieci mają lat i czy jakieś istnieją, ale to lata po tik-toku, demotywatorach, kwejkach i innych jebzdzidy.
Czyli ogólnie to co dzieci/nastolatki/młodzież dziś przeglądają... nie zdziwię się jak kolega z klasy czy same trafiły na to.
Fakt jest taki, że prawdziwą przyczyną problemu, jest napisanie na forum publicznym takich rzeczy, w sposób nie skrępowany z pełnymi danymi. Na tych forach też siedzą kobiety-nastolatki, w wieku 18-20 lat,
  • Odpowiedz
@joazaxa: Ieeeh logiką wykopków xD
Zbrodniczy reżim Putina napada na Ukrainę>spalmy wszystkich Rosjan w piecu, są jednakowo winni, bo nie protestowali w swoim kraju (nieważne tam, że protestowanie przeciwko władzy kończy się zazwyczaj w więzieniu)

Dorosła kobieta robi coś świadomie, podpisując się pod tym imieniem i nazwiskiem>nieee #!$%@? jak możecie ją szkalować #!$%@? ona jest niewinna xdddddd
  • Odpowiedz
@murmurlrl: Ni #!$%@?, nie mozna wyrazic negatywnej opinii o czyims publicznym wpisie w internecie bo szkalowanie i koniec xd Udostepnianie tego to jak widac tez szkalowanie. To nie trzeba bylo tego w necie pisac tylko na kartce i zakopac w ogrodku.
  • Odpowiedz
  • 0
y w związku ze swoimi preferencjami podciągasz to pod fantazję, a Krzychu ma ci to zrobić jako karę


@filixcastellano: Chłopie, to ty od początku fantazjujesz o pederastii jakiej heteroseksualny Krzysztof miałby się dopuścić wobec mnie. Tym samym ujawniasz swoje preferencje, pederasto.
  • Odpowiedz
@joazaxa: wszyscy się uczepili tych zakól, a nikt nie zwraca uwagi na coś dużo ważniejszego, czyli jego szczękę gigachada.[Natura. - przyp. tłum.] Natomiast tu nikt nie jest w amoku tylko 1500 osób się dobrze bawi podejmując "ogromny" wysiłek, jakim jest danie plusa na mirko. No to już po prostu marnowanie sobie kawału życia na niszcenie życia p0lce.
  • Odpowiedz