Wpis z mikrobloga

Zaraz mnie #!$%@?!!
Przez mój #!$%@? perfekcjonizm spędziłem w googlu 2 godziny szukając rozwiązania tego problemu.
Okazało się, że nie jestem z tym sam.
Wypróbowałem dziesiątki metod i dalej nic.

A mianowicie case jest taki:
Windows 11, maksymalizujesz okno i ono nie rozciąga się do końca, zostaje kawałek pusty u dołu ekranu.
Gdy ręcznie je ustawię jest ok.
Maksymalizowanie okno zawsze ma tę #!$%@?ą linię, i na monitorze 4k i na ekranie lapka to samo.
Zdjęcie poglądowe.

Poradził sobie ktoś z tym #!$%@? gównem??
Taguję afera analna bo tak słyszałem, że mają dobrych speców od kąkuterków i dysków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. #!$%@?ć polityków za tę wojnę domową co ugotowali

#pcmasterrace #windows #windows11 #oprogramowanie #aferaanalna
Pobierz s.....s - Zaraz mnie #!$%@?!! 
Przez mój #!$%@? perfekcjonizm spędziłem w googlu 2 go...
źródło: Screenshot 2023-05-04 013805
  • 8
PS. #!$%@?ć polityków za tę wojnę domową co ugotowali


@sutyrips: Że co? Nosz #!$%@? nie wytrzymam. Specjalnie wchodzę tylko i wyłącznie w obserwowane tagi na mirko żeby odciąć się od politycznego #!$%@? wykopków ale nie #!$%@?, wymyślą sobie kolejną #!$%@?ą aferę i będą ją #!$%@?ć z dupy w posty z #pcmasterrace tak aby przypomnieć o tej #!$%@? politycznej papce. I oczywiście zamiast dać tag #polityka to wymyślą nowy żeby jeszcze życie
@sutyrips: Nie, dlatego że mam dosyć kiedy wykopki po ran n-ty tworzą nowy tag pod kolejną polityczną aferkę którą potraktują jak jakąś wielką walkę o ojczyznę o której za dwa tygodnie zapomną i kiedy takie wykopki które mają mózg kompletnie przeżarty medialną papką #!$%@?ą się z błotem na buciorach w tagi z polityką niezwiązane.

Dalej się emocjonuj kolejną polityczną aferką, za niedługo wybory to idź zagłosuj jeżeli nadal wierzysz w demokrację,