Wpis z mikrobloga

@blueboi: zestaw małego pedalarza:

- obcisłe majty, co by fiutka było widać jak się odznacza
- okulary przeciwsłoneczne w typie tych, co zakrywają całą twarz
- obowiązkowo karteczka z numerem startowym na plecach, by pokazać jakim jesteś kozakiem
- pakiet ignorowania przepisów, przejeżdżanie na czerwonym świetle, omijanie skrzyżowań chodnikiem, wyprzedzanie samochodów w korku po to, by potem tamować ruch i nie dać się wyprzedzić "blachosmrodom"

( ͡°( ͡°
@blueboi: kask? a co Ty pedał?

poza tym co post wyżej to trzymadła na telefon firmy gub polecam bo spoko wykonane solidne nic sb nie telepie, są rużne modele co tam pasuje
blokada jakaś żeby można było pod sklepem zostawić, ja mam taką typu łańcuch w szmacie i wsm średnio polecam, są takie fajne składane abus które dajesz na mocowanie na bidon
lampki mam na usb c z ali i fajne
@blueboi: serotoniny

dętka, pompka, lyzki do opon, oświetlenie jak chcesz jeździc po nocy. Jak coś się popsuje albo serwis gdzie żydy biorą jak za złoto albo kupujesz narzędzia i bawisz się sam, mozesz wtedy pisac, znam podstawy ale ekspertem nie jestem, zazwyczaj oglądam tutorial na yt jak czegoś nie wiem jak ogarnąć. dętki najtańsze z allegro. Jak rower MTB najlepiej pompować na stacjach benzynowych, mają manometr, nie żałuj, im twardsza opona
Pobierz jakiezycietakiarab - @blueboi: serotoniny 

dętka, pompka, lyzki do opon, oświetlenie...
źródło: IMG_20230502_130604_769
@blueboi: torba podsiodłowa, jazda z plecakiem/portfelem w kieszeni to #!$%@? nie jazda
obcisłe gacie pedalskie, ale tak na serio jeśli chcesz jeździć długie dystanse to ciuchy sportowe mus. ostatnio wyłapałem niezły steal w half price na koszulkę rowerową taką z kieszeniami z tyłu i gumką, możesz szukać też na zalando lounge, albo po prostu decathlon
słuchawki bezprzewodowe jeśli jeszcze nie masz
ściągnij se aplikację komoot