Wpis z mikrobloga

Ojojojoj, czyżby temat wojny na Ukainie nie był już tak chwytliwy i powoli strumień pieniędzy zarobionych na strachu się kurczył? Najnowszy film na kanale z Bartosiakiem oczywiście straszy tytułem "Czy NATO obroni Polskę?". No tak, nie obroni Polski, która jest w NATO, a broni Ukrainę, która nie jest w NATO. Poza tym sama Polska jest częścią NATO i to znaczącą, więc jak sama Polska miałaby siebie nie bronić. Nawet nie oglądałem tego siewcy strachu Bartosiaka, ale domyślam się, że straszył w nim wojną światową i zrzuceniem atomówek na Polskę.

#ukraina #bartosiak #zychowicz #geopolityka
cybher2 - Ojojojoj, czyżby temat wojny na Ukainie nie był już tak chwytliwy i powoli ...

źródło: Capture

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
tego siewcy strachu Bartosiaka


@cybher2: Powtarzasz pierdy za wolskim. Bartosiak już lata temu mówił, że przed rosją można się prawdopodobnie obronić nawet samemu.

No tak, nie obroni Polski, która jest w NATO, a broni Ukrainę

Jak dobrze, że czas stanął w miejscu i NATO już zawsze takie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) U steru Biden, Niemcy i Francja dołączające mimo pomysłów na inną politykę. Można się
  • Odpowiedz
ale co xd, ja mam w #!$%@? kto co ogląda, obejrzę meneli, później coś popiszę na innym tagu i co w tym złego? jesteś idiotą i założyłeś konto po to żeby tylko być idiotą


@Koner1391: #!$%@?, pierwszy raz mam kontakt z podczlowiekm ktory sie z tym nie kryje, @cybher2 przynajmniej udaje intelektualiste specjaliste od mediow, a tu takie gowno mi przez okno wpada, dobry wieczor

  • Odpowiedz
No tak, nie obroni Polski, która jest w NATO, a broni Ukrainę, która nie jest w NATO.


@cybher2: NATO nie broni Ukrainy, NATO jedynie dostarcza Ukrainie pomocy sprzętowej i gospodarczej, która jest w wielu krajach (w tym w USA) politycznie kontrowersyjna. W dużej mierze ta pomoc opróżnia magazyny państw zachodu, które już i tak były w słabym stanie. Obecnie ta pomoc (szczególnie sprzętowa) opiera sie głównie na USA. Co będzie,
  • Odpowiedz