Wpis z mikrobloga

Łudziłem się, że jest jakaś tam szansa dla mnie, patrząc na metryki to niby to 183 jest, morda raczej przeciętna, praca git jest (oczywiście programista ( ͡º ͜ʖ͡º)). Niestety w lekko skrzywionym, chłodnym obliczu p0lki (jak się zdarzy jakimś cudem wejść z którąś w interakcję raz na rok), widzę zawsze ten sam dystans, niedosyt, może i pewną niechęć i pogardę wobec mnie... Dodatkowo osiągam marne wyniki na #tinder. Ciężko przełknąć tego blackpilla i zrozumieć , że pomimo dobrych parametrów na papierze i niestrudzonego copowania jest się w istocie odpadem genetycznym, dla którego sfera relacji pozostanie niedostępna już ehh
#przegryw #samotnosc #blackpill #redpill #depresja
  • 21
  • Odpowiedz
@mirek3838838 spójrz na swoją sytuację z pozytywnej strony - będziesz pracował bardzo długo, może nawet nie uda ci się dożyć emerytury, jednocześnie będziesz utrzymywał kobiety w tym kraju żeby żyło im się dobrze. Brzmi nieźle?
  • Odpowiedz
  • 0
@Slavcel https://www.imperial.ac.uk/news/173634/dutch-latvian-women-tallest-world-according/

BTW nawet jeżeli jedna cecha jak wzrost jest przeciętna to ok, może nie będzie to jakiś wielki atut, ale powinna chociaż gwarantować brak skreślenia takiego kandydata na starcie interakcji. A co jest takiego ponadprzeciętnego w tych kobietkach? Czy to są modelki? No nie. Więc dlaczego przeciętna morda i wzrost, ponadprzeciętne zarobki i zwyczajny game miałyby być niewystarczające? Nie rozumiem skąd ten chłód u p0lek...
  • Odpowiedz
@mirek3838838

Hipergamia kolego. To co jest przeciętne jest nieatrakcyjne dla p0lek.

Co do tego wzrostu no to większość artykułów bazuje na badaniach sprzed wielu lat. Jak to jest, że już w 2004 roku, może nawet wcześniej, ale nie chce mi się szukać, podawali dokładnie taki sam przeciętny wzrost w Polsce? Bo to by sugerowało, że średnia wzrostu nie wzrosła przez conajmniej ostatnie 20 lat, co jest totalną bzdurą.
  • Odpowiedz
@mirek3838838: No cóż, ja miałem raz w życiu romansik z Tindera z ładną, dwudziestoparoletnią różową. Trwało to kilka tygodni, ale nie zapomnę nigdy tego ciepła, które od niej poczułem i jak się mną interesowała. Raz mnie nawet zaprosiła do siebie na obiad i wiadomo co potem. Później ja ją zabrałem na majówkę do Sopotu.

Ale nie byłem chyba w stanie okazać w odpowiedni sposób swoich uczuć i też zadowolić jej odpowiednio
  • Odpowiedz
w lekko skrzywionym, chłodnym obliczu p0lki (jak się zdarzy jakimś cudem wejść z którąś w interakcję raz na rok), widzę zawsze ten sam dystans, niedosyt, może i pewną niechęć i pogardę wobec mnie


@mirek3838838: albo dupy za kasę, albo zmiana kontynentu
  • Odpowiedz
  • 1
@drylu09 Typowo to tak kilka matchy tygodniowo, głównie ze średnio atrakcyjnymi dziewczynami. Zdarzyło się wcześniej parę złotych strzałów i jakichś spontanicznych akcji, ale potem takie relacje szybko się kończyły, zwykle po kilku spotkaniach. A to wszystko w jednym z największych miast w pl, celując wiekowo w 18-23. Jak miałem nowe konto to lepiej to szło w pierwszych dniach, ale chyba tak działa algorytm po prostu.
  • Odpowiedz
@mirek3838838: Mi pamiętam wpadło 20 par po godzinie od założenia konta a potem zacząłem dostawać góra 10 par tygodniowo po selekcji, kiedyś te dziewczyny potrafiły same napisać i dać zainteresowanie a teraz nawet tego nie ma
  • Odpowiedz
  • 0
@drylu09 No to w sumie podobnie, na żywo nie mam złych reakcji tylko takie neutralne, ale jakby w sumie nic dla nich nie znaczyła ta interakcja ehh już nie wiem co robić kompletnie
  • Odpowiedz
@ricco7:o to prawie jak moja historia tylko u mnie trochę więcej czasu już minęło. też nie wiem czy gra jest warta świeczki bo od tego czasu nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy
  • Odpowiedz