Wpis z mikrobloga

Witam, wyciągam auto ze złomu, jakimś cudem znalazłem przez internet właściciela. Auto nie widnieje w cepiku, jakie mogą być problemy? Dodatkowo chciałbym zostawić czarne blachy na których prawdopodobnie było auto. Nie było spisanej umowy ze złomowiskiem wiec auta tam teoretycznie nie ma. Życzcie mi szczęścia, drugie auto uratowane przed złomem przeze mnie
#samochody #motoryzacja #prawo
Pobierz kompotzgrzybuw - Witam, wyciągam auto ze złomu, jakimś cudem znalazłem przez internet...
źródło: IMG_0482
  • 45
@SzepczoncyGrzyp bardzo szanuje za ściroko, przyjaciel właśnie składa golfa 1 z vr5 po prawie dwóch latach blacharki. Co do auta to gdyby to było moje pierwsze takie wyzwanie to bym się sugerował, ale już sobie udowodniłem ze zimna krwią i swoim tempem wszystko można. Tym razem moja różowa nawet nie patrzy na to jak na kupe złomu tylko mnie wspiera
@kompot_z_grzybuw no dokładnie, nie ma się co spieszyć, w tamtym roku ogarnialem golfa dwójkę przez kilka miesięcy małymi kroczkami.
W scirocco narazie zostawiam oryginalny silnik, 1.8 na mechanicznym wtrysku :D ale mam już w głowie 1.8T albo przynajmniej jakiś 2.0ABF, ale to pewnie dopiero za parę lat jeśli się nie rozmyśle