Wpis z mikrobloga

Witam, wyciągam auto ze złomu, jakimś cudem znalazłem przez internet właściciela. Auto nie widnieje w cepiku, jakie mogą być problemy? Dodatkowo chciałbym zostawić czarne blachy na których prawdopodobnie było auto. Nie było spisanej umowy ze złomowiskiem wiec auta tam teoretycznie nie ma. Życzcie mi szczęścia, drugie auto uratowane przed złomem przeze mnie
#samochody #motoryzacja #prawo
Pobierz kompotzgrzybuw - Witam, wyciągam auto ze złomu, jakimś cudem znalazłem przez internet...
źródło: IMG_0482
  • 45
@pieczony_szczur_z_ogniska

wykopki jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i od razu muszą gnoić każdą ciekawą inicjatywę. Ja się założę, że chłop to ogarnie i samochód będzie normalnie jeździł i twoje #!$%@? tego nie zmieni xD

poza tym stare samochody są dla kolekcjonerów lepsze i bardziej wartościowe niż te nowsze. Jeżeli dla Ciebie nie są i nie rozumiesz o co w tym chodzi to sklej #!$%@?
@pieczony_szczur_z_ogniska podjęcie decyzji o zakupie było po dowiedzeniu sie ze rejestracja na żółte jest możliwa, post jest o rejestracji na zwykłe. Nie jestem debilem który śpi na kasie, po prostu lubię stare auta, mój świat się wokół nich kręci, bo tak tez zostałem wychowany, w pasji do tego. Ale nie ma co więcej pisać bo wiem ze po prostu nie wszyscy to rozumieją i ja tez to rozumiem.