Wpis z mikrobloga

Mieszkam ze starą. Czy powinienem się wyprowadzić? Finansowo nie opłacałoby mi się to. Nawet pewnie miałbym straty. Musiałbym też co chwilę robić zakupy i jedzenie. To byłaby walka o przetrwanie, a teraz jak przychodzę z kołchozu to obiad mam gotowy. Jedyna zaleta byłaby taka, że mógłbym bez przypału sprowadzać na chatę jakieś Julki.
#tinder #randkujzwykopem #seks #pytanie #podrywajzwykopem #tfwnogf #niebieskiepaski #przegryw #mieszkanie
  • 20
@Kryskamatyska: pisze, bo tak uważam. Już napisałem że dla mnie tryb życia jest więcej warty niż pieniądze i nawet jeżeli mniej odłożę to i tak nie wprowadziłbym się do mamy (która osobiście bardzo by tego chciała i mi to proponuję średnio co miesiąc) tylko po to żeby oszczędzać te pieniądze które wydam na wynajem mieszkania
@Szumrzeczny: może i bym gadał inaczej na szczęście zamiast marnować czas na granie w gry i użalanie się nad sobą na wykopie to poświęcałem czas na rozwój umiejętności i teraz nie muszę robić w kołchozie
@greenbong: xDDD Tak tak, już to gdzieś słyszałem, każdy ma warunki do tego mitycznego rOzWoJu tylko niektórzy są leniwi, a to że się wychowywali w patologii, mają problemy psychiczne, a część żyje na zapadłych wsiach to już nieważne, to pomijamy bo kłóci się z narracją
W ogóle weź zwolnij trochę z tą masturbacją do siebie, zachlapiesz sobie koszulkę
@Szumrzeczny: a co Cię w życiu powstrzymało przed rozwojem? No co? Jakoś ja jestem osobą która jest pod opieką psychiatry od lat, biorę ssri, przeszedłem terapię, nie mialem ojca a matka była pielęgniarka, więc jestem zwykłym normikiem któremu się nigdy w życiu nie przelewało. Ale gościu. Jeżeli masz dostęp do internetu to masz darmowy dostęp do nieograniczonej bazy wiedzy, do której ludzie w historii nigdy nie mieli dostępu. Możesz nauczyć się
@Smasher69: ja mieszkam z matką i zbieram na mieszkanie. Jak chcesz to idź do wojska. Gówno robią, Amerykanów w Polsce od #!$%@? poza tym Finlandia w NATO a Rosja nie ma żadnych roszczeń względem Polski i ma #!$%@? wbrew ukraińskiej propagandzie. Po roku może awansujesz, 60k na koncie to może na mieszkanie dołożysz a tradycja chodzenia na damy koryntu chyba jest więc nie powinieneś się nudzić ( ͡° ͜ʖ