Wpis z mikrobloga

Różnica między Midjourney v.2 (kwiecień 22) a Midjourney v.5 (kwiecień 23). Niesamowite jak ogromny skok jakościowy dokonał się w ciągu jednego roku. Aby wygenerować grafiki użyto tego samego promptu.

Aż ciężko sobie wyobrazić jak będą wyglądać grafiki wygenerowane przez kolejne wersje tego modelu.

#openai #chatgpt #sztucznainteligencja #ai #midjourney #stablediffusion

Jeśli interesują Cię wpisy z zakresu sztucznej inteligencji, obserwuj autorski tag #inteligentnik
Inteligentnik - Różnica między Midjourney v.2 (kwiecień 22) a Midjourney v.5 (kwiecie...

źródło: Midjourney (2)

Pobierz
  • 18
@Monsanto93:

postaraj się zrobić w mid iak najbardziej realna twarz. Pokazują tam na filmie co trzeba na discordzie wpisać przy tworzeniu foto, żeby wyszla jak najbardziej realistyczna. Jak Ci się skończy darmowy trial to new konto zaloz


Teraz w Midjourney chyba nie ma już darmowego planu? Chyba, że jest jakiś darmowy trial?
@Inteligentnik: korzystałem z niego ostatni raz miesisc temu. Jak mi się kończył trial, to nowe konto zakladslem emial i discord. Zobacz w tych linksch co Ci wysłałem. Możliwe że w opisie filmu będzie. Załóż nowe konto i spróbuj, powinno działać ale nie gwarantuje.
@e_m_p: No i git. Takich jak ja to było 99 procent. Ludzie zanim ogarneli jak to działa, a właściwie zanim zaczęło dobrze działać to trial się kończył i w efekcie ludzie dalej próbowali na nowo osiągnąć wysoki poziom zdjęć ale zbyt krótki trial to uniemożliwil. Trzeba było znać i wpisywać odpowiednie frazy aby AI osiąganal pełna moc to czego byśmy chcieli od początku. Dopiero filmy na yt wytłumaczyły nam jak szybko
Moim zdaniem nie przemyśleli tego i za krótko on trwał.


@Monsanto93: Zawsze mnie bawi jak oszuści są dumni z tego jak sprytnie oszukiwali. W dupie mam czy to się opłacało czy nie, umowa to umowa, ale cwaniaczek musiał swoje robić. Miesięczny dostęp to koszt biletu do kina, także przestań #!$%@?ć o jakiejś pysze, przegrywie.

I tak dla nich byliśmy darmowymi trenerami dla AI

Rób sobie dalej nadzieje, że jakiś wkład w
@Monsanto93: a można zrobić swojego fotorealistycznego avatara i spiąć z chatem gpt w taki sposób, żeby bot-avatar był na serwerze, wchodze sobie na stronę i piszę lub rozmawiam z takim avatarem w czasie rzeczywistym? dla funu mogłyby być takie strony z avatarami niezyjących słynnych naukowców (lub ogólnie sławnych ludzi), z którymi można rozmawiać live