Wpis z mikrobloga

Ludzie niema co się spuszczać nad losem Łysej. Sama wybrała bagno i się w nim tapla teraz. Może jak dostanie kilka razy w łeb od Gohy i Tucznika to może zmądrzeje choć wątpię w to. Nie wierze, że 8 chłopa z jakimi była przed Tucznikiem wszyscy ją lali itp. To pewnie z nią jest coś nie tak, że nie umie utrzymać związku. Niewierze, że była molestowana i gwałcona, #patostreamy #danielmagical
  • 12
@Azax: Dokładnie, nie ma co się spuszczać nad losem małolaty jak sama cały czas wybiera bagno. Gdyby miała chociaż mały zalążek normalnej rodziny oraz jakiś tam normalnych wzorców, to by od początku wiedziała, że ze smalcem coś jest nie halo i #!$%@?łaby z tego toksycznego #!$%@?łka jak nosaczita, a my byśmy mieli materiał exlusive z pierwszej ręki z U2 włącznie z kolejną kompromitacją smalca ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Azax: wymówki typu "byłam gwałcona, molestowana" to zwykłe #!$%@? o szopenie, luzowała szparę na prawo i lewo, dostała łatkę łatwej ruchawicy co ją wystarczy browarem podlać i nogi same się rozkładają i każdy z niej cisnął beke XD Biedactwo wtedy zobaczyło, że w sumie to nie warto było tak szarpać brochę bo teraz psycha sitting, no to co zrobiła nasza ssąca #!$%@?? ŁATKA MOLESTOWANEJ I GWAŁCONEJ, żeby tylko ktoś się nad
@Azax: kumpel w liceum spotykal się z laska ktora na poczatku znajomości powiedziala mu ze zostala zgwalcona i jej oprawca nadal ja stalkuje. Po 2 miesiącach wyszlo ze sie puscila w mlodym wieku i jej wstyd bylo xD a przez te 2 miesiące grubo wymyslala, pisala do niego o 1 w nocy ze typ znowu jest pod oknem. Co te p0lki we lbach maja, nie wiem